klub fitness
http://cdn23.poradnikzdrowie.smcloud.net/

Dbanie o kondycję fizyczną w naszych czasach jest nie tylko kwestią mody, ale prawdziwą koniecznością. Spędzając większość czasu w pracy w wymuszonej pozycji siedzącej lub stojącej nadwyrężamy pewne partie mięśni i kręgosłupa nie ćwicząc pozostałych. Wracając do domu z obolałymi plecami lub opuchniętymi nogami, nieraz przychodzi nam myśl wizyta w klubie fitness, żeby jakoś sobie pomóc. Cóż, kiedy najczęściej na myśleniu się kończy, bo zwyczajnie brak nam odpowiedniej motywacji.

Argumenty za ćwiczeniem

ćwiczenia fitness
http://www.pariscountryclub.com/

Może przemówią do nas racjonalne argumenty za ćwiczeniem kondycji fizycznej. Każdy z nas powinien zdać sobie sprawę, że regularne wizyty w klubie fitness pomogą na odzyskanie równowagi między przemęczonymi i osłabionymi partiami ciała. Poza tym możemy przy okazji stracić zbędne kilogramy i poprawić swoją wydolność. Niestety w wielu przypadkach, po początkowym okresie zapału może w końcu przychodzi kryzys i brak motywacji do ćwiczeń. Wtedy potrezbne jest wsparcie kogoś z zewnątrz.

Motto trenera fitness

osobisty trening
http://angrytrainerfitness.com/

Stała opieka osobistego trenera w klubie fitness i jego indywidualne podejście do naszych celów, to nie tylko wsparcie na drodze do osiągnięcia wymarzonych warunków fizycznych, ale też stałe podnoszenie naszego morale. Jak się okazuje, większość trenerów kieruje się w swoim działaniu konkretnym motto, które jest w stanie nie tylko zmotywować ich samych, ale też osoby z którymi pracują. Poniżej cytuję motta kilku trenerów z jednej z ogólnopolskich sieci klubów fitness:

Kto chce – znajdzie sposób, kto nie chce – znajdzie powód.

Siła przenosi ciężary, wiara przenosi góry!

Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku…

Gdyby to było proste, każdy by to potrafił.

Nie pozwól by to, czego nie możesz zrobić miało w pływ na to, co możesz zrobić.

Prawda, że motywujące? Te i inne powody do zaczęcia treningów w klubie fitness możecie znaleźć tutaj: http://cityfit.pl/pl/

By Marta

Dodaj komentarz