satysfakcja gwarantowanathepalms.edu.pl

Wiele spotów reklamowych gwarantuje nam obecnie stuprocentową satysfakcję albo zwrot pieniędzy. Propozycja taka wydaje się jak najbardziej fair i mamy ochotę sprawdzić, czy nie jest to tylko pusty slogan albo czy jest to najprawdziwszy fakt. Chyba najprościej będzie sprawdzić ją w przypadku środków chemicznych, które kupujemy najczęściej, a efekty ich działania są widoczne od razu. Proszki do prania, płyny do zmywania naczyń i kapsułki do zmywarek sprzedawane są na zasadzie promocji „Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy” Każda z takich promocji ma określony czas trwania oraz warunki, które trzeba spełnić, żeby otrzymać zwrot pieniędzy. Na pewno konieczne będzie zachowanie dowodu zakupu.

promocja dosia
http://www.dosiapromocja.pl/

Również producenci drobnego sprzętu elektronicznego decydują się na promocje ”Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy”. W poniższym przykładzie klient ma aż 100 dni na decyzję, czy urządzenie spełnia jego oczekiwania, czy nie i może liczyć na zwrot nawet 100 procent wartości zakupu. Jednak i tu warto wgłębić się w regulamin promocji, żeby uniknąć niespodzianek.

braun promocja
http://www.satysfakcja.pl/

W sektorze usług natknąć się można na gwarancję satysfakcji w firmach przewozowych (tu za bilety płacą tylko zadowolenia klienci, inni, którzy prawidłowo wypełnią formularz podając konkretny argument dlaczego podróż nie była satysfakcjonująca otrzymają zwrot za wykupiony bilet)

luxexpress promocja
http://www.busy-krk.pl/

lub szkołach językowych (tu klient, który nie jest zadowolony z osiągniętych wyników na koniec kursu języka angielskiego może go w ramach gwarancji za darmo powtórzyć).

speak up kurs angielskiego
speqak up

By Marta

Dodaj komentarz