marketplace

marketplaceLoveJob digital employer branding to agencja specjalizująca się w komunikacji employer brandingowej online. Oferuje usługi z obszaru digitalu i strategii komunikacji oraz dostarcza rozwiązania i narzędzia cyfrowe wspierające budowanie wizerunku marki pracodawcy. Jednym z nich jest LoveJob Story – narzędzie online budujące employer brand i wspierające marketing rekrutacyjny.

“eRecruiter HR Marketplace to platforma oferująca różnorodne usługi i narzędzia. Dzięki integracjom z narzędziami naszych Partnerów, klienci mogą tworzyć szyte na miarę swoich potrzeb rozwiązania budujące ich przewagę na dynamicznie zmieniającym się rynku.” – mówi Paulina Ruszkowska, HR Marketplace Sales Manager eRecruiter.

LoveJob Story

Gotowy, atrakcyjny i w pełni responsywny interfejs z kluczowymi sekcjami i intuicyjnym procesem aplikacji został przygotowany z myślą o doświadczeniach i oczekiwaniach kandydatów. Buduje pozytywny employer branding i wpływa znacząco na Candidate Experience.  “Dziś nie ma znaczenia, czy to klient, czy kandydat – to świadomy użytkownik, który oczekuje jakościowej i rzetelnej informacji, zaprezentowanej w nowoczesny, intuicyjny i atrakcyjny wizualnie sposób oraz doskonałej ścieżki UX/UI” – komentuje Anna Arak-Stachacz, COO PIVE

LoveJob Story to narzędzie budujące employer brand i wspierające marketing rekrutacyjny w oparciu o unikatowy storytelling na stronie firmowej. Umożliwia dostęp do CMS i panelu, gdzie można samodzielnie aktualizować, tworzyć i dodawać content oraz monitorować efektywność i atrakcyjność naszych treści (SEO i Analityka).

Dzięki integracji LoveJob Story z eRecruiter wszystkie ogłoszenia o pracę są automatycznie publikowane, uzupełniane oraz usuwane w razie zamknięcia procesu. Z systemu pobieramy lokalizacje, działy oraz stanowiska, co ułatwia kandydatom filtrowanie ofert. “Z doświadczenia eRecruiter wiemy, jak bardzo technologia może optymalizować pracę rekruterów i managerów oraz dostarczać pozytywne doświadczenia kandydatom i pracownikom.” – dodaje Paulina Ruszkowska.

By Marek

Dodaj komentarz