praca w biurze

praca w biurzeKancelaria podatkowa Skłodowscy rozszerza swoją działalność w Białymstoku: oddział przeniósł się do nowoczesnej siedziby przy Lipowej, w której docelowo pracę znajdzie pracę 40 osób. Rekrutacja trwa.

Przeprowadzka do nowej siedziby i znaczący wzrost zatrudnienia to element planów rozwojowych kancelarii

– Białystok to obecnie nasze oczko w głowie – mówi Dariusz Skłodowski, prezes kancelarii. – Chcemy tu stworzyć zespół, który w pełni obsłuży każdego klienta – od jednoosobowych działalności gospodarczych na ryczałcie, przez większe firmy zatrudniające pracowników, rozliczane również na księgach handlowych –  po outsorsing usług księgowych, kadrowo – płacowych i informatycznych dla większych podmiotów gospodarczych.

Kancelaria nastawiona jest na w pełni elektroniczną obsługę przedsiębiorców. Klienci dostają do dyspozycji program do zarządzania administracją w firmie, w którym mogą wystawiać faktury, załączać i wysyłać zdjęcia faktur bezpośrednio z telefonu komórkowego.

– Dzięki temu mogą na bieżąco otrzymywać informację o zwolnieniach lekarskich pracowników, odbierać paski płacowe, PIT-y, tworzą bazę kontrahentów, środków trwałych, mogą tworzyć paczki przelewów, prowadzić i weryfikować rozrachunki na białej liście podatników, ale przede wszystkim mają dostęp do bieżących raportów finansowych tworzonych przez nas na podstawie danych księgowych – wymienia Justyna Kulikowska, kierowniczka białostockiej kancelarii. – Oczywiście klienci dostarczający dokumenty w formie papierowej również są obsługiwani.

Klienci kancelarii mogą też liczyć na spotkania z doradcą podatkowym, dedykowanego księgowego i opiekę na każdym etapie działalności, zgodnie z motto firmy: „….Już nigdy nie będziesz sam w biznesie”.

Nowa siedziba

W dotychczasowym biurze firmy przy ul. Branickiego pracowało kilka osób. Obecnie oddział zatrudnia 13 osób – dwa zespoły księgowe, pracowników administracyjnych oraz zespół IT, który będzie zajmował się wdrożeniami systemów zarządzania przedsiębiorstwem ERP u klientów.

Załoga przeprowadziła się już do nowego, przestronnego lokalu, w którym szykowanych jest 40 miejsc pracy.

– Zadbaliśmy o wygodę i dobre wyposażenie stanowisk pracy – wyprofilowane fotele, biurka z elektroniczną regulacją wysokości, co pozwala na zmianę pozycji pracy, każde stanowisko ma dwa 27-calowe monitory o rozdzielczości 2K, dzięki którym praca na elektronicznych dokumentach księgowych, praca w kadrach czy IT jest dużo wygodniejsza – mówi Dariusz Skłodowski. -Pracownicy mają dostęp do doradców podatkowych, obsługi prawnej, szkoleń oraz jasno wytyczonej ścieżki kariery.

Wkrótce kancelaria zamierza też uruchomić atrakcyjny, płatny program stażowy dla studentów, którzy chcą się rozwijać w branży IT. Rekrutacja trwa – aplikować można na stanowiska księgowe, kadrowo-płacowe, wdrożeń systemu ERP, do pracy w systemie FK (finansowo-księgowym), a także na płatny staż do działu IT, wysyłając swoje CV na adres: rekrutacja@sklodowscy.pl

Skłodowscy to renomowana, ogólnopolska kancelaria z siedzibą w Markach; zatrudnia łącznie ponad 170 pracowników i obsługuje ponad 1200 klientów. Firma ma też ugruntowane, ponad 20 letnie doświadczenie w branży IT (wdrożenia innowacyjnych systemów, wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem – ERP i FK).  Firma działa za pośrednictwem swoich oddziałów – w Wołominie, Warszawie, Lubaniu i w Białymstoku.

By Marek

Dodaj komentarz