sponsor euro 2016
www.aliorbank.pl

Wśród oficjalnych sponsorów Reprezentacji Polski w piłce nożnej na Euro 2016 nie zabraknie również banku. W okresie rozgrywek grupowych nieraz mieliśmy okazję oglądać w telewizji spoty reklamowe, w których elegancko ubrani bankowcy w kapeluszach z gracją przyjmują podania piłki na lewą bądź na prawą nogę. Takie obrazki uświadamiają nam, że jedynym bankiem grającym na pozycji oficjalnego sponsora Biało-Czerwonych jest … Alior Bank!

Dumni jak sponsor, wierni jak kibice

alior sponsorem euro 2016
http://www.wirtualnemedia.pl/

Angażując się w oficjalny sponsoring naszych piłkarzy, Alior Bank wprowadził wiele nowych elementów i symboli do swojego wizerunku. Wspomniana już eleganccy bankowcy w kapeluszach, z którymi jako odbiorcy reklam zdążyliśmy się już nieco oswoić przywdziali teraz gadżety kibica w postaci szalików i biało-czerwonych barw wymalowanych na policzkach. Gadżety kibica mogą otrzymać także klienci banku, którzy w okresie rozgrywek skorzystają ze specjalnej oferty. Poza tym na oficjalnej stronie internetowej Alior Bank i na forach przeczytać można wiele ciekawych informacji na temat naszej drużyny:

  • daty i godziny meczów,
  • ciekawe zdjęcia Reprezentacji,
  • zakulisowe nagrania z meczy oraz relacje z konferencji prasowych.

Korzyści dla sponsora i dla kibica

sponsor euro 2016
www.aliorbank.pl

Rola oficjalnego sponsora drużyny na Euro 2016 otwiera drogę do związanej z nią akcji marketingowej. I tak, na forum Alior Banku dostępne są nowe oferty dla kibiców:

  • Konto Wyższej Jakości – dzięki któremu bezpłatnie wypłaca się pieniądze we wszystkich bankomatach, w tym w organizującej Euro 2016 Francji.
  • Mistrzowska promocja na Euro w Kantorze online – w dni meczów Biało-Czerwonych spread EUR/PLN spada o 50%, a nowi klienci Alior Banku mogą liczyć na zwrot 10 EUR.
  • Lokata kibica– na której oprocentowanie rośnie 0,1 punktu za każdą bramkę zdobytą przez Nasze Orły!
  • Pożyczka kibica – promocyjne oprocentowanie i niska prowizja w okresie rozgrywek.

Więcej informacji na forum Alior Bank, które znajduje się tutaj: http://biznes.pl/gielda/profile/akcje/alior-bank,101,13,10842,profile-forum.html

By Marta

Dodaj komentarz