neokartka envelo
https://www.envelo.pl/feecard/app/open/ecard/ecard.jspx

Trudno nie myśleć o miłości, gdy wokół aż roi się od czerwonych serduszek. Wystarczy rzut oka na wystawy sklepowe albo pierwsze strony gazet. Do tego wyskakują mi one notorycznie w zajawkach na portalach. Też tak macie? To znak, że Walentynki są tuż tuż i że czas to najwyższy na wysłanie kartki do ukochanej osoby. Ci bardziej kochliwi będą oczywiście potrzebować tych kartek więcej i wprost proporcjonalnie do pojemności własnego serca:-)

Stwórz własną neokartkę

Podobno największym wrogiem miłości jest nuda. To ona zabija wszelkie uczucie nie pozostawiając nawet cienia zainteresowania ze strony partnera. A co bardziej nudnego może zdarzyć się w Walentynki, niż sztampowa kartka z banalnym tekstem. O nie! Na to nie można sobie pozwolić, gdy zależy nam na ukochanej osobie. Trzeba pomyśleć o czymś oryginalnym, czymś co ją lub jego zaskoczy. Dobrym pomysłem jest autorska neokartka, do której dodać można własne zdjęcie, ozdobić ramką i wpisać tekst płynący prosto z głębi serca 😉

Skorzystaj z gotowego szablonu

Jeśli przelanie uczuć na papier zajmuje więcej miejsca, to warto wykorzystać list online reklamowany na Envelo. Dostępne tu szablony pozwalają na dostosowanie formy do treści. W tym wypadku lepiej zastosować fantazyjną czcionkę i przejrzysty układ strony; przecież list miłosny nie może wyglądać jak podanie o pracę:-) To ciekawe rozwiązanie polega na tym, że co prawda list powstaje w internecie i nadajemy go elektronicznie, ale dociera do rąk ukochanej bądź ukochanego w formie papierowej. Namacalny dowód uczucia, czyż nie?

Skonfiguruj własne neoznaczki

Prawdziwą wisienką na torcie, jaką daje ten portal, jest możliwość skonfigurowania własnego znaczka pocztowego. Tak tak. Czy nie pięknie będzie wysłać list miłosny ze znaczkiem z własnym wizerunkiem albo z symbolem łączącego was gorącego uczucia?

źródło obrazka: https://www.envelo.pl

 

By Marta

Dodaj komentarz