zawartość portfela
http://www.torange-fr.com/

Jakie znaczenie ma zawartość portfela, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Wszyscy wiedzą, że o wiele lepiej jest trzymać w nim banknoty, niż monety. Tak samo jest z portfelem inwestycyjnym; jego zawartość może mieć różną wartość. To, jakie Fundusze w nim zgromadziliśmy i jaka jest ich aktualna rentowność wpływa bezpośrednio na wysokość posiadanych środków. Warto zatem inwestować z dobrym partnerem, takim jak sprawdzona grupa kapitałowa, bo tylko w ten sposób zabezpieczamy swoją przyszłość finansową, a nasz portfel inwestycyjny nie będzie świecił pustkami.

Portfel inwestycyjny i jego zawartość

ubezpieczeniowe fundusze inwestycyjne
http://biznes.interia.pl/

Efektywne inwestowanie polega na stałym monitorowaniu oferty funduszy. Dobre grupy kapitałowe, takie jak Aegon proponują swoim klientom dostęp do wypróbowanych funduszy inwestycyjnych z całego świata. Znajdziemy tu ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe w złotówkach, euro i w dolarach amerykańskich. W ciągu roku dokonać będziemy mogli aż 12 bezpłatnych transferów środków i zmian alokacji składki w ramach naszego portfela inwestycyjnego, w zależności od naszej interpretacji sytuacji na rynku.

Portfel inwestycyjny i jego wartość

wzrost wartości funduszy
http://ideaabnk.pl/

Wchodząc w szczegóły inwestowania z grupą kapitałową Aegon, dowiemy się, że na początek potrzebna nam będzie kwota 20 000 złotych, którą wpłacimy jednorazowo. Jeśli będziemy chcieli zainwestować większe środki, zawsze istnieje możliwość dopłaty. Dodatkową korzyścią budowania portfela inwestycyjnego w oparciu o ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe jest brak konieczności opłacania podatku od zysków kapitałowych przy przenoszeniu środków miedzy tymi funduszami. Jest to zdecydowanie bardziej korzystne rozwiązanie niż założenie lokaty bankowej lub inwestowanie w zwykłe fundusze.

Więcej na temat efektywnego inwestowania w portfele inwestycyjne dowiesz się tutaj: http://www.aegon.pl/Strona-glowna/Inwestycje/Oferta-produktowa/Programy-powstae-we-wspopracy-z-bankami/Citibank/Portfel-Inwestycyjny-Premium/

źródło obrazka wyróżniającego: www.torange-fr.com

By Marta

Dodaj komentarz