Wygląd Twojego samochodu pozostawia wiele do życzenia, lub też znudził Ci się dotychczasowy kolor i chcesz aby samochód nabrał nowego charakteru? Jeśli tak, to koniecznie szybko musisz dokonać zmian, a możemy zrobić to zupełnie sam. Nie trzeba od razu udawać się do lakiernika i zostawiać u niego fortuny, aby zmieć barwę ukochanego pojazdu. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie foli do zmiany koloru samochodu, dzięki którym osiągniemy zamierzony efekt.

Samemu czy z pomocą?

https://www.3mcentruminspiracji.pl/produkty/folie-do-zmiany-koloru-pojazdow

Folie do oklejania pojazdów zostały tak zaprojektowane i skonstruowane, aby ich aplikacja była nie tylko łatwa, ale też szybka np. 3M folie, które są używane zarówno przez profesjonalistów jaki i amatorów. Dzięki temu samodzielnie możemy okleić auto lub poszczególne jego elementy. Oczywiście do takiego oklejania trzeba odpowiednio przygotować nasze auto, samemu również warto poćwiczyć. Jednak jeśli nie czujemy się pewnie, a nasze ręce drżą, to warto poprosić kogoś o pomoc, lub takie oklejanie zlecić fachowcom. Dzięki temu będziemy mieli stuprocentową pewność, że praca została dobrze wykonana, a folia będzie się dobrze trzymać i nasz samochód będzie wyglądał świetnie.

3M folie o niezwykłych właściwościach

Folie 3M Controltac posiadają specjalną strukturę kanalików, która znajduje się w wewnątrz kleju. Takie kanaliki pozwalają na odprowadzanie powietrza, które zbiera się w czasie aplikacji na karoserię, dzięki temu nie tworzą się nieestetyczne bąble powietrza. Klej zawarty w foliach jest także wrażliwy na dotyk, a to zapewnia dokładne pozycjonowanie folii. 3M folie dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, folie są zarówno błyszczące jak i matowe oraz satynowe, szczotkowane i o strukturze włókna węglowego. Folie zapewniają doskonałe krycie, co zapewnia zamaskowanie zadrapań. małych wgnieceń i innych uszkodzeń jakie mogą pojawić się na karoserii.

 

By Marek

Dodaj komentarz