Volvo przyzwyczaiło nas do pewnych standardów, a nawet narzuciło je innym markom motoryzacyjnym. Konstruktorom i projektantom pracującym dla Volvo nie brakuje wyobraźni i regularnie zaskakują nas czymś bardzo innowacyjnym. Przywykliśmy do tego, że w samochodach Volvo czujemy się nie tylko bezpiecznie, ale też komfortowo i luksusowo. Bezpieczeństwo i wygoda zawsze były priorytetem. Volvo kreuje charakterystyczny skandynawski styl w branży motoryzacyjnej, który jest rozpoznawalny i oryginalny, a kolejnym tego przykładem jest model XC60.

Samochód dla każdego

www.volvocars.com

Volvo XC60 to bez wątpienia samochód dla każdego, kto ceni sobie wygodę.Przestronne wnętrze, pełne innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają i uprzyjemniają jazdę kierowcom jaki podróżującym z nim pasażerom. Model XC60 to auto które jest wybierane jako samochód rodzinny jak i luksusowe auto dla biznesmenów i przedsiębiorców. Najnowocześniejsze technologie po prostu ułatwiają życie. Chociaż auto wygląda potężnie to prowadzi się niezwykle łatwo, a dzięki swojej sile pewnie trzyma się drogi. Nie sposób nie zwrócić na nie uwagi, gdyż starannie zaprojektowana linia nadwozia przyciąga wzrok zarówno mężczyzn jak i kobiet.

Co zwraca uwagę w XC60?

www.volvocars.com

Volvo XC60 to nie tylko piękny wygląd zewnętrzny oraz starannie zaprojektowane i wykonane wnętrze, to również pneumatyczne zawieszenie, które zapewnia równowagę pomiędzy doskonałym prowadzeniem, a komfortem jazdy w każdych warunkach. To ledowe, unikatowe światła zapewniające doskonałą widoczność nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Światła zapewniają że jadąc autem jesteśmy dobrze widoczni dla innych użytkowników ruchu drogowego. XC60 może być również wyposażone w ekologiczny silnik hybrydowy plug-in. Więcej informacji o nowym modelu SUV marki Volvo przeczytamy i zobaczymy na: http://www.volvocars.com/pl/modele/nowe-modele/xc60.

Źródło obrazka wyróżniającego: www.volvocars.com

By Marek

Dodaj komentarz