Już za kilka dni jedno z najważniejszych świąt w naszym kalendarzu, a mowa tu o Dniu Ojca. O tym święcie podobnie jak o Dniu Matki, czy Dniu Dziecka nie sposób zapomnieć i wstyd nie złożyć życzeń naszym kochającym i troskliwym Tatusiom. Każde dziecko niezależnie od wieku musi o tym święcie pamiętać. Oprócz pamięci i życzeń, każdemu Tacie będzie miło jeśli dostanie jakiś upominek. Prezent z okazji Dnia Ojca nie musi drogi ważne aby był podarowany  miłością. Poniżej zamieszczam listę 5 sprawdzonych pomysłów na Dzień Ojca.

1. Perfumy

Każdy mężczyzna powinien dobrze pachnieć, dobrze dobrany zapach jest jak ubranie szyte na miarę. Z tego też powodu warto podarować swojemu Tacie flakonik perfum lub dobrej wody toaletowej, która doskonale podkreśli jego charakter i osobowość. Z okazji tego święta we wszystkich drogeriach i perfumeriach znajdziemy jakiś ładny zapach w atrakcyjnej cenie.

2 . Krawat lub mucha

Krawat to kolejny sprawdzony pomysł na prezent dla panów, w męskiej garderobie nie może go zabraknąć. Jeśli nasz Ojciec nie jest zwolennikiem krawatów, lub też ma ich bardzo dużo można pomyśleć o muszce. Muchy od kilku sezonów są bardzo modne. Zarówno muchy jak i krawaty mogą mieć bajeczne wzory i kolory, zabawne faktury itp.

3. Koszulka z napisem

Koszulka z napisem to kolejny świetny pomysł na upominek. Na takiej koszulce  możemy umieścić dowolny napis, dedykację, co tylko przyjdzie nam do głowy np. „Dla najlepszego Taty na Świecie”. Koszt takiego prezentu nie jest zbyt wygórowany, a na pewno sprawi ogromną radość. Każdy tata z dumą będzie nosił taką koszulkę od swoich pociech.

4. Ramka ze zdjęciem

Kolejnym sprawdzonym prezentem z okazji Dnia Ojca jest ramka ze zdjęciem. Stylowa ramka ze wspólnym lub naszym zdjęciem będzie miłą pamiątką. Taki prezent polecamy szczególnie tym, którzy mieszkają daleko od swoich Tatusiów.

5. Słodkości i kwiaty

Ulubione czekoladki, cukierki lub ciasto, a do tego bukiet pięknych kwiatów, to standardowy i klasyczny prezent, który sprawdza się w każdej okoliczności. Zatem jeśli nie mamy czasu lub co gorsza zapomnieliśmy o tak ważnym święcie, to taki zestaw (kwiaty można zamienić na alkohol) również się spodoba.

 

By Marek

Dodaj komentarz