Od prawie roku wiele polskich rodzin cieszy się programem „500+”, który w znaczny sposób podniósł jakość ich życia. W ślad za partią sprawującą władzę w naszym kraju, poszli też inni np. przedsiębiorcy, znane firmy, marki itp. oferując nie tylko dzieciom, ale wszystkim obywatelom swoją opcje 500+, lub też jak LG 500-.

Promocja LG

www.lg.com

Promocja LG dotyczy zakupu wybranych modeli telewizorów.  Jeżeli zdecydujemy się na zakup tego produktu marki LG do 05.03.2017 roku ( lub wyczerpania zapasów), to możemy liczyć na zwrot nawet 500zł. Jeśli więc od dłuższego czasu rozważamy zakup nowego telewizora, który pozwoli na cieszyć się doskonałą jakością obrazu oraz dźwięku to koniecznie trzeba skorzystać z tej promocji. Po zakupie telewizora trzeba tylko zarejestrować swój zakup i poczekać na zwrot pieniędzy. Więcej szczegółów znajdziemy na stronie: https://www.lg.com/pl/telewizory . Im  nowocześniejszy model, tym więcej pieniędzy wróci na nasze konto. Takie „500-” na telewizory, cieszy podobnie jak „500+” na dziecko.

Oferta telewizorów LG

www.lg.com

Oferta telewizorów marki LG jest bardzo szeroka i każdy z pewnością znajdzie odpowiedni dla swoich potrzeb produkt. Telewizory 3D i 3D nowej generacji, oszczędne, płaskie telewizory LED  o doskonałej jakości obrazu oraz wysokiej rozdzielczości telewizory LCD, a także Smart, które zapewniają dostęp do nieograniczonych możliwości i zawartości Internetu. Nowoczesne technologie opatentowane przez LG sprawiają, że obraz w telewizorach jest doskonały pod każdym względem. Zatem warto się pośpieszyć z zakupem, aby móc skorzystać z korzystnej promocji.

Zobacz także: Jak odczytywać rozmiary telewizorów?

Źródło obrazka wyróżniającego: www.lg.com 

By Marek

Dodaj komentarz