Praca w biurze kojarzy się z siedzeniem za biurkiem, patrzeniem w monitor komputera oraz przekładaniem i kserowaniem dokumentów. I jest to bardzo słuszne skojarzenie, jednak praca w biurze wcale nie musi być nudna, a od jej wykonywania nie muszą boleć plecy. Sztywne siedzenie za biurkiem można sobie uprzyjemnić. Poniżej przedstawiamy gadżety do biura, które są w stanie uprzyjemnić i ułatwić nam pracę w biurze i również takie, które zadbają o naszą aktywność fizyczną.

hamak-na-nogi-pod-biurko-d
www.zszywka.pl

1.Hamak na nogi, który  zawiesza się pod blatem biurka. Dzięki niemu możemy ulżyć zmęczonym i spuchniętym nogom. Doceniają go zarówno panowie jak i panie, które zazwyczaj do biura przychodzą w niewygodnych szpilkach.

2. Wiele osób jest wzrokowcami i nie wyobraża sobie pracy bez kolorowych karteczek do notowania i zaznaczania ważnych treści. Warto zatem zadbać aby miały one niebanalne kształty i kolory, które ułatwią nam zapamiętywanie. Dzięki nim miejsce pracy będzie też barwniejsze i ciekawsze.

3 .Skuwki do długopisów w kształcie sztućców. Dzięki nim zjedzenie obiadu w żadnych warunkach nie powinno być już najmniejszym problemem. Wystarczy tylko długopis lub ołówek. Takie proste, a jak genialne.

www.ladnydom.pl
www.ladnydom.pl

4. Zwykłe pendrive warto zamienić na zabawnego i ładnego. Taki niezbędny gadżet powinien być także ładny, a nie tylko użyteczny.usb-1010914__180

5. Pod biurkiem można umieścić także mały steper. Takie urządzenie korzystnie wpłynie na naszą sylwetkę, a w szczególności nogi. Dzięki niemu możemy łączyć przyjemne z pożytecznym.

6. Kolejnym niezwykle przydatnym przedmiotem jest ciastolina do czyszczenia klawiatury. Wystarczy tylko przykleić ją do klawiszy lekko przycisnąć, a następnie oderwać. Czyszczenie klawiatury nigdy nie było tak proste i przyjemne. Można się poczuć tak trochę jak dziecko w przedszkolu.

7. Na biurku warto ustawić także zdjęcia najbliższych, lub pupila. A może by tak zabrać całkiem swojego pupila do pracy? Jeśli kochamy rybki to małe akwarium z malutką, kolorową rybką na naszym biurku nie powinno nikomu przeszkadzać.

www.logo24.pl
www.logo24.pl

 

By Marek

Dodaj komentarz