Nieubłagalnie zbliża się koniec kolejnego roku.  Z pewnością wiele osób robi obecnie rozrachunek postanowień z początku stycznia i może już tworzy w głowie listę kolejnych noworocznych celów. Jeżeli na liście naszych planów znajdował się zakup nowego auta, to właśnie koniec roku jest doskonałym momentem na zrealizowanie tego punktu. To właśnie przed świętami Bożego Narodzenia zaczynają się największe promocje na samochody z bieżącego rocznika.

Kiedy kupować nowy samochód?

www.skoda-dobron.pl
www.skoda-dobron.pl

Producenci samochodów osobowych przez cały rok starają się nas zachęcić do kupna nowych aut prosto z salonu. Bez wątpienia zakup wymarzonego i lśniącego nowością samochodu jest ogromnie satysfakcjonujący, ale cieszy jeszcze bardziej jeżeli wiemy, że kupiliśmy go w promocyjnej i atrakcyjnej cenie. Konkurencja na rynku motoryzacyjnym jest ogromna, dlatego koncerny prześcigają się nie tylko w pomysłach na reklamę, ale także w ofertach promocyjnych. Promocje na samochody lub ich wyposażenie proponowane są przez cały rok. Dlatego jeśli od dłuższego czasu myślmy o zakupie nowego auta, warto śledzić oferty poszczególnych marek motoryzacyjnych. Jednak doświadczeni kierowcy wiedzą, kiedy najtaniej można kupić nowy pojazd. Jest to oczywiście koniec roku i początek nowego. Oferty wyprzedażowe w tym czasie robią wrażenie. Korzystając z promocji na samochody pod koniec roku możemy sprawić sobie lub bliskiej osobie wspaniały i niezapomniany prezent.  Z zakupem tegorocznego auta można wstrzymać się również do stycznia kolejnego roku, kiedy jego cena powinna być jeszcze niższa.  W końcu nawet nowe auto z 2016 roku w styczniu 2017 roku traci już na wartości ze względu na swój wiek.

vgafee0271-new-superb-overview-hero-1920x556-v002
www.skoda.com.au

Jak się przygotować do zakupu nowego samochodu?

Zakup nowego samochodu dla większości z nas to bardzo ważna inwestycja. Na nowe auto niejednokrotnie przeznaczamy wszystkie swoje oszczędności, dlatego też musi to być przemyślany zakup. Warto na bieżąco śledzić wszelkie nowości, a także oferty promocyjne. W dzisiejszych czasach ułatwiają nam to wszystkie media, a przede wszystkim Internet. Warto odwiedzać strony internetowe producentów samochodów takich jak Skoda: http://www.skoda-auto.pl/oferta/akcje-promocyjne . Oczywiście trzeba zapoznać się z parametrami technicznymi. Sami również musimy być świadomi swoich umiejętności i możliwości -także tych finansowych. Warto także zapoznać się z opiniami ekspertów lub doświadczonych kierowców, jeśli nam brakuje takiej wiedzy.

Źródło obrazka wyróżniającego: www.skoda-auto.pl

 

By Marek

Dodaj komentarz