bez telewizji
http://bihac-x.com/

Warning: Undefined property: stdClass::$height in /home/platne/serwer199031/public_html/autoinstalator/loging.com.pl/wordpress21831/wp-content/plugins/embedplus-for-wordpress/embedplus.php on line 251

To, że obecnie coraz więcej osób rezygnuje z telewizora w domu, nie oznacza wcale, że mniej czasu spędzają one na oglądaniu filmów i innych programów. Być może i waszym przypadku, nawet jeśli 24-calowa plazma nie zajmuje centralnego miejsca w waszym salonie salonie, to i tak często patrzycie w ekran. Wasze ulubione seriale i inne produkcje znaleźć można przecież nie tylko w programach telewizyjnych.

Wypożyczalnie filmów online

filmy i seriale online
http://www.komputerswiat.pl/

Nikogo nie zdziwi stwierdzenie, że odbiorniki telewizyjne zastępowane są obecnie monitorami komputerów lub laptopów. Być może sami już częściej oglądacie filmiki w sieci niż czekacie, aż raczy je wam nadać telewizja państwowa lub komercyjna. Dotyczy to szczególnie nowości i premier, które jeszcze niedawno oglądać można było jedynie w kinach. Wypożyczalnie filmów online sprzedają wam możliwość ich obejrzenia taniej niż za cenę biletu w multipleksie, a do tego nie musicie się nawet ruszać się z domu i siadacie przed ekranem o dowolnej porze.

 

Subskrypcje na Youtube

Jeśli filmy i fikcja nie są waszą mocną stroną i o wiele lepiej bawicie się przy kręconych na żywo scenkach, wtedy z pewnością często zaglądacie na youtube. Dzięki subskrypcjom wasi ulubieni youtuberzy sami wam o sobie przypomną, kiedy tylko zamieszczą kolejny filmik w sieci. Aby subsktybować dany materiał musicie być jedynie aktywnymi widzami, oceniać, udzielać komentarzy, a wtedy wyszukiwarka Google + udostępni wam automatycznie każdy nowy film tego typu. Zobaczcie jak to działa tutaj:

Kanały RSS

kanał RSS symbol
http://www.download.net.pl/

W końcu dla niektórych z was najważniejsze są wiadomości. Jednak oglądanie telewizyjnych dzienników nie daje gwarancji, że będziecie zawsze na bieżąco, ponieważ są one przygotowywane dużo wcześniej, jako podsumowanie danego dnia. Jeśli chcecie śledzić wydarzenia z ostatniej chwili, skorzystajcie z możliwości jakie dają wam kanały informacyjne RSS. Udostępniają je zarówno telewizje informacyjne jak i inne portale tematyczne.03

By Marta

Dodaj komentarz