alkohol a libido
http://www.permen.pl/

Fakty i mity wokół używek mnożą się w niesamowitym tempie. O ich negatywnym wpływie na nasze zdrowie trąbią wszystkie media, a ostrzeżenia na opakowaniach papierosów, czy etykietach butelek z alkoholem stają się coraz bardziej dobitne. Tymczasem prawdziwi amatorzy mocnych trunków lub papierosowego dymka szukają wciąż nowych argumentów, by pokazać ich dobroczynne działanie na ich samopoczucie. Czy naprawdę wystarczy nie nadużywać używek, by odczuwać przyjemność bez negatywnych skutków?

Alkohol – przed czy po?

alkohol a potencja
https://www.pinterest.com

Szczególnie dużo obiegowych opinii wiąże się z wpływem alkoholu na nasze życie seksualne. Niektórzy uważają, że lampka wina albo kieliszek czegoś mocniejszego mogą być pomocne, by odpowiednio się nastroić i podkręcić libido. Jest w tym sporo prawdy, bo alkohol pomaga się rozluźnić i przełamać nieśmiałość. Do tego przyspieszając tętno poprawia krążenie krwi w całym organizmie, a więc i w narządach płciowych również. Jednak pamiętajmy o umiarze, bo tylko niewielka ilość alkoholu wpływa pozytywnie na potencję. Jeśli przesadzimy z promilami, negatywne skutki nie każą na siebie długo czekać. Początkową euforię szybko zastąpi pogorszenie nastroju albo nawet depresja. Ponadto w organizmie dojdzie do zaburzeń hormonalnych, a impulsy seksualne przestaną być prawidłowo przekazywane. Nasuwa się zatem następujący wniosek: alkoholu nie nadużywaj!

 

Seksowny dymek z papierosa

używki a potencja
http://www.womenshealthmag.com/

Niestety dla miłośników palenia w łóżku naukowcy nie mają dobrych wiadomości. Nic nie broni tej używki, nawet jej zalety estetyczne dają się łatwo podważyć. Badacze z różnych zakątków świata poddający testom tysiące mężczyzn na przykład w Australii czy w Chinach jednoznacznie wskazują na związek między paleniem tytoniu, a zaburzeniami erekcji. Spadek potencji u nałogowych palaczy może wynieść nawet 27 %. Wniosek jest jeden: papierosów w ogóle nie używaj!

Temat: alkohol a potencja został wyczerpująco omówiony na poniższej stronie. Sprawdźcie sami. http://www.permen.pl/uzywki-a-potencja.html

By Marta

Dodaj komentarz