dobry lektor języka angielskiegohttp://iepmainsite.blogspot.com/

Jeśli zastanawiacie się dlaczego kolejne kursy językowe niewiele wam dają i mimo wysiłku z waszej strony poziom waszego angielskiego lub innego języka wciąż nie jest satysfakcjonujący, to przypomnijcie sobie lektorów, którzy prowadzili z wami zajęcia. Być może tutaj leży klucz waszych niepowodzeń. Jeśli wasi lektorzy posiadali umiejętność przekazywania wiedzy, dostosowania metod do waszych możliwości, a także tworzyli przyjazną atmosferę na zajęciach, to już bardzo dobrze, ale najwidoczniej zabrakło im tego CZEGOŚ, żeby efekty nauki były również bardzo dobre…

Profesjonalizm to nie wszystko

Dobre szkoły językowe w Warszawie chwalą się profesjonalną kadrą wymieniając kwalifikacje zatrudnionych u siebie lektorów. Są wśród nich absolwenci Filologii znanych Uniwersytetów, autorzy podręczników do nauki języków, a nawet native speakerzy, u których zasoby potocznego słownictwa i zwrotów są nie do przecenienia. Wielu z lektorów ma doświadczenie w nauczaniu w różnych grupach wiekowych i zawodowych, co pozwala im dostosowywać metody na różnych potrzeb.

lektorka języka włoskiego
http://www.trabahophilippines.com/

Metoda nauczania pomaga

Trzeba pamiętać, że każdy z nas uczy się trochę inaczej i trochę inaczej odbiera różne bodźce. Dlatego w uczeniu się języka obcego ważny jest dobór odpowiedniej metody. Stosowana na zajęciach w Empiku metoda INSELL (sprawdź tutaj) stawia na interakcję między słuchaczami. Jest to idealny sposób na pozbycie się bariery językowej i nauczenie się budowania poprawnych wypowiedzi w sytuacjach jak najbardziej zbliżonych do naturalnych. Zapisanie się do jednego z warszawskich oddziałów tej szkoły językowej może dać wam tyle, co pobyt za granicą.

Ale najważniejsze jest to COŚ

Jednak nawet najbardziej profesjonalny lektor, stosujący odpowiednie metody nie nauczy was skutecznie języka, jeśli nie bzie posiadał tego CZEGOŚ. Poznajcie lektorów jednej z warszawskich szkół językowych. Oni zdecydowanie mają wiele pozytywnej energii, dzięki której odpowiednio motywują kursantów i wzmacniają ich dobre strony pomagając szybko odnieść sukces w nauce języka.

By Marta

Dodaj komentarz