on i ona w butach Wojashttp://wojas.pl/

Jeśli zastanawiacie się, jakiej marki buty noszą nasi dzielni wojacy, strażacy i pogranicznicy, to odpowiedź znaleźć możecie w niniejszym wpisie. Żeby podkręcić Waszą ciekawość dodam tylko, że jest to polski producent o ugruntowanej pozycji na naszym rynku. Jego logo z charakterystyczną, czerwoną kropką nad „j” znajdziecie z łatwością w salonach w każdym większym mieście w Polsce, a także u naszych południowych sąsiadów. Czy już się domyślacie, o jaką markę chodzi?

Buty męskie, żołnierskie

trzewiki męskie Wojas
wojas.pl

Wojas, bo o nim właśnie mowa, znany jest głównie jako producent eleganckich butów dobrej jakości dla niego i dla niej. Jednak oprócz stylowych męskich półbutów, czy damskich czółenek swoim logo od lat firmuje obuwie naszych czołowych służb mundurowych. Właściwie trudno o lepszą rekomendację dla wytrzymałych trzewików czy butów trekkingowych niż potwierdzona w boju lub w trakcie akcji ratowniczej jakość.

Wybór czółenek dla panienek

czółenka damskie lakierowne
wojas.pl

Na wybór modeli w salonach Wojas nie będą narzekać także panie. W nadchodzącym sezonie wiosenno – letnim z pewnością warto rozejrzeć się za wygodnymi czółenkami. Dodatkowa para na niezbyt wysokim obcasie przyda się do pracy, a inna na szpilce zarezerwowana będzie na wyjścia wieczorem. Jeśli wybór padnie na czółenka bez obcasów lub na koturnie to wybrać się w nich będzie można na spacer albo na plac zabaw z dziećmi.

Więcej wzorów i kolorów czółenek damskich obejrzeć można w salonie Wojas lub na ich stronie internetowej dostępnej pod następujacym linkiem:

http://wojas.pl/ona/buty/czolenka

By Marta

Dodaj komentarz