Piotruś Pan i Wendyhttp://farm9.staticflickr.com/

Nigdy nie dorosnąć, spędzać dnie na zabawie i posiadać niesamowite moce – nie tylko Piotruś Pan miał takie marzenia. W nadchodzącym Dniu Chłopaka przyjrzyjmy się uważniej naszemu najbliższemu i zastanówmy się, czy trochę nam kogoś nie przypomina? Ten błysk w oku na widok szybkiej maszyny, czy łobuzerski uśmieszek na myśl o wieczornym wypadzie z kumplami powiedzą nam więcej niż tysiąc słów. Jeśli jednak ciągle trudno nam uwierzyć w Piotrusia Pana u naszego boku, zapytajmy go wprost czy nie chciałby umieć latać, pędzić z szybkością wiatru albo strzelać z palców. Dodajmy przy tym, że wiemy gdzie się tego nauczyć… Piotruś Pan stanie przed nami jak żywy!

Przygody w Nibylandii

Prezent dla chłopaka
www.katalogmarzen.pl

Przypadający na 30 września Dzień Chłopaka, to dobra okazja, by spełnić marzenia najbliższych. Szukając niebanalnych pomysłów na prezent dla męża lub chłopaka pomyślmy o dawce adrenaliny, jaką możemy im zafundować. Za sprawą vouchera na lot paralotnią z mistrzem świata czy sesji w aerotunelu albo też kursu wspinaczki skałkowej nasi mężczyźni będą mogli poczuć smak przygody niczym Piotruś Pan w Nibylandii.

Potyczki z kapitanem Hakiem

prezent dla chłopaka
www.katalogmarzen.pl

Niektórym bardziej odpowiadać będą emocje związane z walką i rywalizacją. Dla nich również znajdziemy sporo oryginalnych propozycji. Co prawda prezent dla chłopaka w postaci strzelania multimedialnego, gry w paintballa czy wyprawy do strzelnicy laserowej to nie to samo, co stanąć oko w oko z Kapitanem Hakiem, ale od czego jest wyobraźnia!

Romantyczne chwile z Dzwoneczkiem

kąpiel w piwie
www.katalogmarzen.pl

A może przyda się coś na wyciszenie? W końcu nawet Piotruś Pan czasem się męczy i potrzebuje chwili odpoczynku i relaksu. Dlaczego by nie zafundować lubemu na Dzień Chłopaka indywidualnej sesji jogi, godziny masażu klasycznego czy kąpieli piwnej? Dzwoneczkowi się przecież nie odmawia!

Te i inne atrakcje dla wiecznych chłopców i prawdziwych mężczyzna znaleźć można na stronie:

 

http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-dzien-chlopaka

By Marta

Dodaj komentarz