najlepsze zawody w Polsce
http://kariera.forbes.pl/

Forbes niedawno opublikował artykuł na temat dziesięciu najlepszych zawodów w 2016 roku w Polsce.  Warto się zapoznać z tą listą i jeśli przypadkiem nie wykonujemy któregoś z nich zastanowić się nad przebranżowieniem lub doszkoleniem.

poszukiwani pracownicy
weblog.infopraca.pl
  1. Specjalista średniego szczebla HR – Działy Zasobów Ludzkich dużych firm poszukują specjalistów średniego szczebla o sporym, bo co najmniej kilkuletnim doświadczeniu w różnych obszarach dotyczących rekrutacji, szkoleń czy nawiązywania relacji biznesowych.
  2. Product Manager w Banku – osoby zajmujące się przygotowaniem ofert produktowych dla klientów indywidualnych i korporacyjnych w bankach będą jak najbardziej w cenie ze względu na dużą konkurencję w tym sektorze.
  3. Asset Manager – branża nieruchomości także wykazuje luki w zatrudnieniu. Chodzi głownie o Asset Menagerów, którzy zajmują się strategicznym zarządzaniem nieruchomościami.
  4. Kierownik budowy –to odpowiedzialne stanowisko od lat oferowane jest fachowców w branży bid wlanej, którzy teraz mają mieć jeszcze więcej propozycji w związku z nową perspektywą ma lata 2014-2020 i licznymi inwestycjami oraz dużą liczbą kontraktów i specjalistycznych budów wymagających fachowej wiedzy i doświadczenia.
  5. Fit-out Coordinator – pod tą obcobrzmiącą nazwą kryją się osoby odpowiedzialne za aranżację powierzchni biurowych, które potrzebne będą firmom zagranicznym otwierającym w Polsce przedstawicielstwa.
  6. Doradca medyczny – to osoba o dużej wiedzy medycznej lub biotechnologicznej, a jednocześnie posiadająca umiejętności biznesowe. Do jej zadań należeć będzie sprzedaż usług medycznych i laboratoryjnych  prywatnych i państwowych placówek medycznych na rynku.
  7. Key Account Manaager w branży energetycznej – inaczej mówiąc Kierownicy działów sprzedaży u dostawców Energii, którzy zajmować się będą ich kluczowymi klientami.
  8. Samodzielny księgowy , najlepiej z angielskim pomoże poprowadzić księgowość w strukturach firmy zamiast korzystać z usług biur rachunkowych.
  9. E-comemrce Manager- marketing internetowy najwyraźniej ma się dobrze, bo e- sklepy otwierają dziś  firmy wszystkich branż.
  10. Programiści aplikacji mobilnych – w sektorze IT od lat nikt nie narzeka na znalezienie pracy, obecnie stawia się na rozwój funkcjonalności urządzeń mobilnych przez tworzenie nowych aplikacji.
zatrudnienie rekrutacja
http://www.cekol.pl/

By Marta

Dodaj komentarz