kariera w finansachwww.kariera.pl

Kto powiedział, że zajmowanie się finansami wymaga zawsze powagi i skupionej miny? – Zdaje się, że nikt tego nie powiedział, a jednak wszystkim tak się właśnie wydaje. Tymczasem zawód doradcy finansowego równie dobrze można wykonywać z fantazją i polotem, a najlepiej to sprawdzić zatrudniając się w firmie gwarantującej rozwój osobisty każdego z pracowników. Jak taką firmę znaleźć, proponuję zajrzeć na ich fanpage: https://www.facebook.com/karierawaegonpremium/.

kariera w finansach
www.kariera.pl

Wiedza i kompetencje finansisty

Ukończenie studiów z zakresu Finansów, to dobry początek kariery w tej dziedzinie. Zatrudniając się w Aegon zauważysz jednak, że ciągle sporo musisz się nauczyć. Na szczęście firma umożliwi Ci czerpanie z wiedzy i wsparcia ekspertów, tak byś odnosił jak najlepsze wyniki jako specjalista od ubezpieczeń oraz rozwiązań inwestycyjnych i emerytalnych.

Finansista – zawód z misją

Wyniki Twojej prac zależeć będą także od stopnia Twojej motywacji. Uświadomienie sobie misji, jaką masz do wykonania na pewno pomoże w pokonywaniu codziennych trudności. W Aegon misja jest określona w sposób jasny; to pomoc ludziom w zabezpieczeniu ich przyszłości finansowej

Stały rozwój w świecie finansów

W sektorze finansowym cały czas zachodzą dynamiczne zmiany; można nawet powiedzieć, że rozwój dopiero nabiera tempa. Aby dotrzymać kroku stale postępującej cyfryzacji i zmianom demograficznym na świecie, Ty również musisz być otwarty na rozwój.

Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

Otwarty umysł i duży zasób wiedzy powinny pomóc Ci w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla Twoich klientów. Czasem żeby pobudzić swoją kreatywność trzeba będzie spojrzeć na problem z innego punktu widzenia albo poszukać podpowiedzi u jednego spośród 30 tysięcy pracowników Aegon rozsianych po całym świecie.

aegon zatrudni
facebook

źródło obrazka wyrózniajacego: kariera.pl

By Marta

Dodaj komentarz