Henry Ford na stałe zapisał się złotymi zgłoskami w historii motoryzacji. Jego pasja stała się jego pracą i dzięki temu stworzył on największą i najbardziej znaną markę samochodów na świecie-noszącą oczywiście jego nazwisko.  Pomimo że twórca zmarł dawno temu jego dzieło jest kontynuowane na wielką skalę. Obecnie w fabrykach Forda produkowane są samochody osobowe i dostawcze, o których można powiedzieć, że są klasą samą w sobie.

Mistrz dostawy – Transit

ford-422624__340

Jednym z najczęściej wybieranych przez firmy i kierowców samochodów dostawczych jest Ford Transit. Oferta modeli  Transita jest bardzo duża, możemy wybierać w kilku wersjach rozstawu osi, kabin, a także wysokości dachu. Oczywiście Ford proponuje silniki o różnej mocy i rozwiązania zarówno przestrzeni pasażerskiej jak i ładunkowej. Dzięki temu każdy może wybrać odpowiedni model, idealnie dostosowany do specyfiki pracy. Najnowocześniejsze technologie ułatwiają i umilają komfort podróżowania oraz dbają o nasze bezpieczeństwo. W końcu kierowca każdego pojazdu powinien czuć się bezpiecznie na każdej drodze-  i w mieście i w trasie.

Kilka szczegółów

blobserver-1
www.ford.pl

Ford Transit jako samochód dostawczy powinien charakteryzować się dużą ładownością, a ta w nowych modelach wynosi  nawet 15,1 m3 . W nowy Transicie możemy przewozić ładunki o długości do 4,2 m. Zamontowany fabrycznie hak holowniczy pozwala na ciągniecie lawety lub przyczepki o łącznej ładowności do 3,5 tony. Konstruktorzy pracujący dla Forda opracowali również skuteczne techniki zabezpieczające ładunek oraz cały samochód. W pojazdach znajdziemy mocne zamki oraz blokady, a także zaawansowane technologicznie systemy alarmowe, które zabezpieczają przed kradzieżą towarów jak i samego auta. Lista znajdujących się w nowym Transicie nowoczesnych technologii jest bardzo długa i nie sposób wszystkiego wymienić. Podsumowując krótko inżynierowie Forda zadbali o wszystko co jest potrzebne w samochodzie dostawczym. Więcej informacji znajdziemy oczywiście na stronie internetowej producenta: http://www.ford.pl/Samochody_dostawcze/Transit Zatem jeśli poszukujesz auta dostawczego to koniecznie należy zapoznać się z ofertą Forda – powinna mile zaskoczyć. Transit nie tylko posiada dobre parametry ale również stylowo wygląda, zarówno zewnątrz jak i wewnątrz.

Źródło obrazka wyróżniającego: www.ford.pl

By Marek

Dodaj komentarz