bukiet ślubnywww.tapeciarnia.pl

Gdy w związku powieje nudą, robi się naprawdę niebezpiecznie. To właśnie ten moment, w którym jedna z osób tworzących parę może zacząć poszukiwać emocji czy też interesujących przeżyć poza związkiem. Dlatego jeśli już obiecujemy sobie podczas ślubu, że będziemy żyć długo i szczęśliwie, zadbajmy również o to, by było też ciekawie. Niech miłym niespodziankom nie będzie końca, a po prezentach ślubnych przyjdzie jeszcze wiele następnych!

Co dobre dla dwojga – dobre dla pary

romantyczna kolacja
http://www.wyjatkowyprezent.pl/

Prezenty ślubne rządzą się swoimi prawami. Trzeba na nie wybrać rzeczy lub usługi, które będą nie tylko dobre dla Panny Młodej lub Pana Młodego, ale które będą dobre dla nich jako pary. Takich podarków nie powinno zabraknąć także po ślubie. W każdą rocznicę warto przypomnieć o łączących oboje uczuciu wysyłając ich na weekend do SPA albo do romantycznego hotelu. Można też wykupić karnet na degustację czekolady w cukierni albo kurs sushi w japońskiej restauracji. Nic tak nie zbliża jak wspólne łasuchowanie.

Jak uszczęśliwić dwie osoby jednocześnie

dwoje na parasailing
http://www.wyjatkowyprezent.pl/

Pomysłów na wyjątkowe prezenty ślubne raczej nikomu nie brakuje. Sztuka w tym, aby uszczęśliwić nimi obie osoby jednocześnie. Jeśli wiemy, że małżonkowie dzielą jakąś wspólną pasję, warto pomóc im ją rozwinąć i spełnić jedno z ich marzeń wykupując na przykład karnet na przelot motolotnią albo bilet na spektakl do Teatru Polskiego. Tego typu prezenty ślubne wzbudzą wiele emocji i wzmocnią związek, a my będziemy już wiedzieć jak można ich uszczęśliwić także w przyszłości na przykład na okrągłą rocznicę ślubu.

Więcej pomysłów na wyjątkowe prezenty ślubne i nie tylko znajdziesz tutaj.

By Marta

Dodaj komentarz