Miliony osób na całym świecie rozpoczyna swój dzień od filiżanki aromatycznego napoju, którym jest oczywiście kawa. Smak i zapach tego czarnego, szatańskiego naparu budzi nasze zmysły, a zawarta w kawie kofeina podnosi ciśnienie krwi i działa pobudzająco. Tak bardzo pokochaliśmy kawę, że stała się ona jednym z najważniejszych produktów spożywczych na świecie i podawana jest na tysiące sposobów.

background-15994__340-1

Kawowy biznes

Małe ziarna kawy chociaż są tak niepozorne, to kryją w sobie niezwykłą moc, moc która stworzyła ogromny kawowy biznes. Śmiało można mówić o „kawowych imperiach”, gdyż wiele państw wzbogaciło się na uprawie i eksporcie tego wspaniałego daru natury. To właśnie z miłości do czarnego napoju powstały rodzinne biznesy, które następnie przerodziły się w znane światowe korporacje, zajmujące się wszelką działalnością związaną z kawą, począwszy od uprawy, skończywszy na akcesoriach np. filiżankach. Wiele firm specjalizuje się w paleniu różnego rodzaju kawy, a także tworzeniu sprzętu, który ułatwiłby jej parzenie. Jednym z światowych liderów zajmujących się produkcją kawy oraz produkcją ekspresów do jej parzenia jest firma Nescafe. Firma oferuje wyśmienitą kawę oraz sprzęt najwyższej jakości, który pozwala nam na czerpanie jeszcze większej przyjemności z jej picia.

Piccolo Krups ekspres dla każdego

www.euro.com.pl
www.euro.com.pl

Każdy miłośnik kawy z pewnością doceni produkty Nescafe Dolce Gusto. Jeżeli chcemy cieszyć się wybornym smakiem kawy praktycznie w każdym miejscu warto wypróbować wielką moc małego ekspresu Piccolo marki Krups, który możemy umieścić nawet w najmniejszej kuchni lub kuchennym aneksie w pracy. Dzięki zapasowi kapsułek Golce Gusto o każdej porze możemy wypić swoją ulubioną kawę. Krups ekspres z duszą, z pewnością docenią nie tylko miłośnicy kawowych gadżetów, ale przede wszystkim  pasjonaci dobrej kawy. Ekspres Piccolo pomimo swoich niewielkich wymiarów: 28 cm wysokości, 16 cm szerokości i 22 cm głębokości, jest w stanie zaparzyć dowolny rodzaj kawy, wystarczy umieścić w nim kapsułkę. Więcej o możliwościach małego- wielkiego ekspresu Krups Piccolo znajdziemy na stronie: https://www.dolce-gusto.pl/m/piccolo-graphite.

By Marek

Dodaj komentarz