dron z pizzą
http://nt.interia.pl/

Warning: Undefined property: stdClass::$height in /home/platne/serwer199031/public_html/autoinstalator/loging.com.pl/wordpress21831/wp-content/plugins/embedplus-for-wordpress/embedplus.php on line 251

Pokażcie mi choć jedną osobę, która nie uważa, że dostawy pizzy to jakiś problem. Albo nie przyjeżdżają na czas, albo nie można się dodzwonić do pizzerii, albo po otwarciu są zimne, albo nie takie sosy, jak chcieliśmy… no, krótko mówiąc: prawie zawsze jest coś nie tak. Często bury za to dostają się dostarczycielom pizzy, bo obrzucamy ich niezbyt uprzejmymi uwagami, które tak naprawdę należą się obsłudze pizzerii albo organizatorom ruchu ulicznego w mieście. Stąd właśnie wziął się pomysł, by zrewolucjonizować ten etap w działalności pizzerii. Co powiecie na pizzę dostarczaną z powietrza, przez drony?

Nowa Zelandia i latające krążki

Rewolucyjną metodę dostarczania pizzy ma zamiar zastosować sieć pizzerii Domino’s. Nie stanie się to jednak od razu, ani też nie nas, bo plany wprowadzenia dronów do rozwożenia pizzy dotyczą na razie tylko Nowej Zelandii, a pilotażowe loty będą miały miejsce z końcem tego roku. Czy wyobrażacie sobie, to piękne słoneczne niebo nad Nową Zelandią usiane dronami z pachnącymi oregano krążkami krążącymi nad dachami domostw? Jeśli nie, obejrzyjcie filmik:

Pizza z lotu ptaka

Nie żebym miała coś do dronów, owszem fajnie jest na nie popatrzeć, ale tak szczerze powiedziawszy, nie bardzo podoba mi się pomysł dostarczania pizzy za ich pośrednictwem. Przede wszystkim myślę o bezpieczeństwie, bo co się stanie jak taki dron spadnie komuś na głowę albo upuści pizzę; przecież średnia Margherita waży chyba ponad kilo. Do tego drony mogą zagrażać fruwającym w górze ptakom i latającym samolotom. Wreszcie, kogo będzie można ofukać, za nieterminową dostawę, jeśli zamiast dostarczyciela, zobaczymy przed drzwiami małego metalowego drona?

pizza dostarczana dronem
http://www.businessinsider.com/

źródło obrazka wyróżniającego: nt.interia.pl

By Marta

Dodaj komentarz