Już 30 września br. odbędzie się w Centrum Testowania Technologii Przemysłu 4.0 spotkanie na temat automatyzowania i robotyzowania linii produkcyjnych. Planujesz robotyzację swojego zakładu i nie wiesz od czego zacząć? Zaproszeni goście będą mieli okazje wysłuchać prelekcji ekspertów z firm APA Group oraz KUKA. 

„Zapraszamy wszystkie osoby, które jeszcze nie zaczęły lub są na początku drogi do zautomatyzowania swoich linii produkcyjnych. Pokażemy na przykładach wdrożeń jak po wdrożeniu  automatyzacji zwiększyliśmy w fabryce atobusów wydajność o 500% lub wyeliminowaliśmy niepotrzebna stratę czasu na stacji przeładunkowej. Doświadczeni eksperci również znajdą coś dla siebie, bo poruszymy zagadnienia Industry 4.0 i kafeterii narzędzi przemysłowego  Internetu Rzeczy. Zapraszam!”
-zachęcał do udziału prezes zarządu APA Group Artur Pollak

Dzień Robotyzacji odbędzie się już 30.09.2021 r. (w czwartek) w nowo uruchomionym Centrum Testowania Technologii Przemysłu 4.0 w Gliwicach przy ul. Tarnogórskiej 149.

Poruszona zostaną takie tematy jak:

  • efektywność technologii
  • przystępność robotyzacji
  • automatyzacja procesów produkcyjnych
  • bezpieczeństwo
  • rodzaje robotów
  • certyfikacja

Podczas wydarzenia goście będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji inżynierów oraz ekspertów APA Group i KUKA. W ramach spotkanie odbędzie się pokaz Centrum Testowania Technologii Przemysłu 4.0.

Agenda:
9:45 – 10:00 Rejestracja uczestników
10:00 – 11:30 Prelekcja – Jak wygląda proces robotyzacji?
11:30 – 12:00 Przerwa kawowa
12:00 – 14:00 Konsultacje przy stanowiskach tematycznych
14:00 – 15:00 Przerwa obiadowa

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, w związku z tym liczba osób mogących się zarejestrować jest ograniczona. Rekomendowane jest dokonanie jak najszybszej rejestracji pod adresem: rejestracja@apaindustry.pl

W ramach spotkania odbędzie się również KONKURS. Wszyscy chętni są zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie poprzez zgłoszenie własnego projektu w zakresie nowego zastosowania robotów w zakładach produkcyjnych. Wszelkie informacje dotyczące lokalizacji, konkursu a także harmonogramu całego przedsięwzięcia znajdują się pod linkiem: www.apagroup.pl/dzien-robotyki-z-apa-i-kuka

By Marek

Dodaj komentarz