kolorowanka Van Gogh
test.goodpaintbynumber.com

Pamiętacie może z czasów dziecinnych kolorowanki przypominające mozaiki, w których odpowiednimi numerami oznaczone były kolory do naniesienia. Po wypełnieniu pól barwami zgodnie z numeracją naszym oczom z labiryntu niezrozumiałych linii i kształtów wyłaniał się całkiem zgrabny, czasem zabawny rysunek.

kolorowanka
www.e-kolorowanki.eu

Tego typu zabawy u dzieci mają na celu ćwiczenie zdolności manualnych, a także uczą cierpliwości i rozwijają wyobraźnię przestrzenną.

do kolorowania
www.cantstopprogress.co.uk

Jak się okazuje także w dorosłym życiu możemy się bawić w „Pokoloruj zgodnie z numerami”, a kupowanie gotowych zestawów „paint by numbers” w internetowych sklepach z gadżetami może dać sporo frajdy. Może to również być dobry pomysł na prezent.

kolorowanka Van Gogh
test.goodpaintbynumber.com

Może to również być dobry pomysł na prezent. Okazuje się, ze istnieją specjalne programy zmieniające zdjęcia w obrazki do pokolorowania.

zdjęcie jako portret
myphotorescue.com

 

Model jest już wyrysowany, farby mamy dostarczone w komplecie, wystarczy trochę wolnego czasu i chęć do działania. Kto wie, może odkryjemy w sobie nowe pasje? W każdym razie miło będzie spojrzeć na własnoręcznie wykonany obrazek 🙂

Mona Lisa do kolorowania
www.acme-retouching.com

 

By Marta

Dodaj komentarz