shopping queenhttp://www.abbyofftherecord.com/wp-content/uploads/2011/12/LadyShopping.jpg

Jeśli ktoś naprawdę lubi zakupy, wie ja ciężko pogodzić się z pewnymi ograniczeniami na drodze do realizacji swojej pasji. Prawdziwa shopping queen najchętniej spędzałaby całe dnie na przechadzkach po galeriach handlowych w poszukiwaniu swoich must have. Jednak realia życia w naszym kraju jej na to nie pozwolą, trzeba przecież znaleźć środki na sfinansowanie wydatków. Podejście do tego trudnego zadania można zrobić przynajmniej na trzy sposoby:.

Zakupy za gotówkę

Najlepiej oczywiście mieć przy sobie portfel wypchany banknotami. Jak się okazuje nawet w najbardziej nowoczesnych centrach handlowych może zdarzyć się awaria sieci i kłopoty z obsługą elektronicznych płatności albo też trafimy do sklepu, w którym w ogóle nie ma terminalu i przyjmują tylko gotówkę. Płacenie za zakupy realnymi pieniędzmi ma też ten plus, że wydajemy dokładnie taką kwotę, jaką naprawdę dysponujemy.

Zakupy na kredyt

Nikt z nas nie lubi jednak zbyt dużego ryzyka, a noszenie większych sum przy sobie jest dość niebezpieczne, zwłaszcza w zatłoczonych miejscach, gdzie panuje spory ruch. Dlatego zwolenników płatności kartą kredytową będzie także wielu. Jednak środków na koncie może nam zabraknąć równie szybko, co pieniędzy w portfelu, a wiadomo, że pewne okazje nie dają na siebie czekać i decyzję zakupową trzeba podjąć błyskawicznie

Pożyczka na zakupy

Dlatego znalezienie szybkiej pożyczki, która pozwoli na zakup naszego must have w danej chwili staje się sprawą gardłową. W Vivus można otrzymać pożyczkę przez internet albo na sms, co jest super wygodnym sposobem na zapewnienie sobie potrzebnej sumy. Termin spłaty takiej pożyczki to zazwyczaj jeden miesiąc, a koszty i opłaty można wyliczyć sobie automatycznie za pomocą suwaka na ich stronie internetowej. Po podjęciu pozytywnej decyzji pieniądze trafiają na nasze konto w 15 minut.

źródło obrazka: www.abbyofftherecord.com

By Marta

One thought on “Shopping queen i jej must have kontra pusty portfel”

Dodaj komentarz