Szczęśliwi właściciele Skody Yeti z pewnością wiedzą, że pomimo niewielkich rozmiarów tego samochodu jest to auto o ogromnych możliwościach, co odzwierciedla jego nazwa. Skoda Yeti  to samochód dla wszystkich kierowców. Docenią go zarówno panie jak i panowie, świeżo upieczeni młodzi kierowcy jak i ci z długoletnim stażem za „kółkiem”. Mogą oni wybierać spośród wielu modeli o różnym standardzie wyposażenia.

Trochę szczegółów

skoda-yeti-m77-dimensions-9fe963a4266c2baf1b8a8800e2cf7bb2-fill-700x300
www.skoda-auto.pl

Nowoczesna technologia jaką znajdziemy w Skodzie Yeti ma sprawiać, że każdy kilometr jazdy tym autem będzie upływała w miłej i wygodnej atmosferze. Już w wersji standardowej znajdziemy klimatyzację, doskonałej jakości nowoczesne radio oraz cztery głośniki z tyłu, dzięki którym jazdę będzie nam umilała ulubiona muzyka. W standardowym pakiecie wyposażenia dostaniemy również trójdzielną wielofunkcyjną kierownicę, która ułatwi prowadzenie pojazdu i czuwa także nad naszym bezpieczeństwem. Do tego posiada wiele innych praktycznych detali, które w znaczący sposób ułatwiają i uprzyjemniają prowadzenie i jazdę autem. Skoda Yeti jest pierwszym w historii Skody modelem typu crossover/mini SUV. Auto bazuje na rozwiązaniach Skody Octavia 4×4 oraz Golfa VI, a dostępne jest tylko w wersji pięciodrzwiowej.

Skoda Yeti opinie o samochodzie

skoda-yeti-m70-design-24430ba55a507c95655c2053f00c2a64-fill-960x548
www.skoda-auto.pl

Aby dowiedzieć się więcej o danych technicznych tego modelu Skody oraz opiniach posiadaczy  samochodu, wystarczy wpisać w internetową wyszukiwarkę Skoda Yeti opinie. Dzięki temu szybko zbierzemy niezbędne informacje, które zachęcą lub zniechęcą np. do jazdy próbnej. Jednak tych negatywnych opinii o Skodzie jest niewiele. Jest oceniana bardzo wysoko co możemy sprawdzić między innymi na stronie: http://moto.wp.pl/katalog/skoda/yeti.html . Kierowcy i eksperci oceni poszczególne wersje Yeti w kolejnych generacjach od 2009 roku. Niewątpliwą i bardzo doceniana w dzisiejszych czasach zaletą Skody Yeti jest oszczędny i dynamiczny silniki benzynowe TSI lub niezawodne silniki Disla TDI. Samochód świetnie radzi sobie na drogach i w terenie, dobrze sprawuje się także w jeździe miejskiej. Niestety w pełni wyposażony model jest według kierowców zbyt drogi. Skoda Yeti nie jest bardzo popularna w naszym kraju i nie znajdziemy jej w pierwszej trójce rankingów sprzedaży tego typu aut, gdyż konkurencja  zwłaszcza azjatycka w ostatnich latach stała się bardzo duża.

Źródło obrazka wyróżniającego: www.moto.pl.pl

By Marek

Dodaj komentarz