białe ząbkihttp://wybielaniezebow-gdansk.pl/

Zęby białe jak perełki marzą się każdemu z nas. Cóż, kiedy natura nie obdarzyła nas po równo i niektórym z nas zamiast dwóch rzędów białych i błyszczących siekaczy, trzonowych oraz kłów przydzieliła niezbyt reprezentacyjne, nieco pożółkłe lub z lekka zszarzałe zamienniki. Czasem sami sobie jesteśmy winni, bo nawet posiadając piękne uzębienie, katujemy je hektolitrami kawy czy herbaty albo, co gorsza, poddajemy stałemu okadzaniu dymem papierosowym. Na szczęście, przy obecnym zaawansowaniu technik dentystycznych istnieje ratunek w każdym z tych przypadków Z powodzeniem możemy zatem powrócić do marzeń o białych zębach, a nawet wcielić je w życie( i to wcale nie kosztem oszczędności całego życia 🙂

Jak tanio wybielić zęby?

wybielanie zębów
http://bialaperla.com.pl/

Szukając sposobu na bielsze zęby, należałoby zacząć od wizyty u dentysty, który ustali jaka jest natura przebarwień, które na nich występują. Wybór metody wybielania zależeć będzie także od stanu zdrowia naszych dziąseł i szkliwa. Czasem wystarczy po prostu zmienić pastę do zębów na inną o właściwościach ścierających lub polerujących. W niektórych przypadkach dentysta może zalecić zastosowanie specjalnych nakładek na zęby albo też przeprowadzenie zabiegu wybielającego. Oczywiście, najtaniej jest stosować specjalne pasty o działaniu rozjaśniającym i polerującym, jednak nie zawsze dadzą one pożądany efekt. Koszt wykonania nakładki lub przeprowadzenia zabiegu na bielsze zęby waha się od kilkuset złotych do kwoty kilku tysięcy. Warto więc porównać oferty u kilku stomatologów w naszej okolicy.

Dlaczego uśmiech jest bezcenny?

bielsze zęby
http://www.colgate.pl

O ile w piękny uśmiech będziemy musieli trochę zainwestować (mam na myśli wizyty u stomatologa i środki do wybielania zębów), o tyle korzyści z pewnością okażą się bezcenne. Po pierwsze dzięki bielszym zębom wzrośnie nasza samoocena i pewność siebie. Po drugie staniemy się bardziej atrakcyjni dla otoczenia, co w krótkim czasie powinno przełożyć się na liczbę zawieranych znajomości lub ofert otrzymywanych po rozmowach kwalifikacyjnych. W końcu dzięki nieskazitelnemu uśmiechowi odejmiemy sobie lat i z satysfakcją będziemy wysłuchiwać uwag na na zjeździe klasowym lub ważnej rodzinnej uroczystości, że nic się nie zmieniliśmy, a wręcz odmłodnieliśmy.

Więcej o bezpiecznych sposobach na bielsze zęby dowiesz się pod linkiem:

http://www.colgate.pl/app/CP/PL/OC/Information/Popular-Topics/Tooth-Whitening.cvsp

By Marta

Dodaj komentarz