kobieta w sieci
http://ibeauty.pl/

Na bezrybiu i rak ryba – ta stara mądrość ludowa nijak się ma do obecnej obfitości na rynku telefonii komórkowych. Dziś każdy z operatorów nie tylko oferuje nam smaczną rybkę w postaci abonamentu lub karty, ale dodatkowo przekonuje, że jego rybka jest złota i spełni każde nasze życzenie. Nic więc dziwnego, że trudno nam podjąć decyzję, do której sieci przystąpić i na którą rybkę ewentualnie się skusić. W końcu sami czujemy się złapani w sieć ofert i nie wiemy jak się z niej wyplatać. Tymczasem istnieje na to kilka sposobów.

złota rybka
http://www.gettyimages.com/

Zapytaj znajomych

Nie ma to jak przyjacielskie rady. W końcu komu mamy zaufać jeśli nie znajomym, których znamy od lat. Warto popytać o ich doświadczenia z telefoniami cyfrowymi i porównać oferty poszczególnych abonamentów. W tej metodzie jest jednak pewien mankament. Może się okazać, że nasi koledzy lub koleżanki zawarli swoje umowy lub wykupili karty jakiś czas temu i te oferty nie są już aktualne w szybko zmieniającej się rzeczywistości sieci komórkowych, gdzie każdy miesiąc przynosi kolejne promocje i okazje.

Skontaktuj się z doradcą

Na pewno bardziej fachowej porady możemy oczekiwać po doradcach zatrudnionych w Biurach Obsługi poszczególnych sieci. Skontaktować się z nimi można na kilka różnych sposobów. Przede wszystkim dzwoniąc, o ile oczywiście posiadamy wolne środki na koncie. Jeśli nie, przed nami otwiera się możliwość kontaktu za pomocą darmowego Wi-Fi i na przykład wejścia na czata z doradcą albo zadanie pytania przez specjalny formularz online lub mailowo. W końcu nic nie stoi na przeszkodzie, żeby odwiedzić salony sprzedaży sieci komórkowych. Problem w tym, że na naszym rynku jest ich sporo i skontaktowanie się z doradcami wszystkich sieci oraz porównanie abonamentów telefonicznych zajęło by nam trochę czasu.

Skorzystaj z porównywarki

Dlatego najlepszym rozwiązaniem wydaje się skorzystanie z porównywarki ofert abonamentów. Dzięki niej sprawdzimy który z operatorów ma najlepszą ofertę i przejrzymy dokładnie ich cennik telefonów. Istnieje też możliwość porównania abonamentów telefonicznych albo też porównania telefonów na kartę w obrębie jednej sieci. Wpisując dane, takie jak cena abonamentu albo nazwy telefonii z którymi chcemy się łączyć w okna dialogowe wyłowimy z sieci podobnych ofert, te na których najbardziej nam zależy. Nie wykluczone, że jedna z nich okaże się tą złotą rybką i wraz z usługą dostarczy bonus za doładowania albo prezent taki jak na tej stronie: http://www.orange.pl/kid,4002009319,id,4002010384,article.html

By Marta

Dodaj komentarz