telewizja online
http://www.gettyimages.com/

Nie tracić swoich ulubionych bohaterów z oczu. Wiedzieć, co dzieje się w najnowszym odcinku serii, którą śledzimy z zapartym tchem. Oglądać wiadomości na żywo. Żeby tego dokonać musielibyśmy NON STOP siedzieć w domu i patrzeć w ekran telewizora przeskakując przy tym z kanału na kanał. Tymczasem, dzięki telewizji HD oraz filmom na życzenie VoD nic nam nie umknie, bo każdy program i kanał oglądać możemy na żywo w swoim smartfonie lub na tablecie, w zależności który zabieramy wszędzie ze sobą.

Tu i Tam, ale z dostępem do internetu

dostęp do internetu
coffsharbour.nsw.gov.au/

Jeśli masz już jeden z tych nowoczesnych smartfonów lub tabletów obsługiwanych za pomocą systemu Android, iOS lub Windows Phone, to połowa sukcesu. Teraz musisz zapewnić sobie jeszcze stały dostęp do internetu, dzięki któremu możliwe stanie się oglądanie twoich ulubionych kanałów TV online jak też wypożyczanie filmów i programów na życzenie, nazywane usługą VoD, czyli Video On Demand. Na koniec trzeba będzie zainstalować bezpłatną aplikację mobilną odpowiednią dla Twojego systemu operacyjnego i właściwie już się możesz zastanawiać, który program vod telewizja hd lub film obejrzeć jako pierwszy.

Tu i Tam, ale zawsze w Orange

znak firmowy Orange
http://paris.blog.lemonde.fr/

Oferta Orange dotycząca usługi VOD i kanałów telewizji online wydaje się szczególnie interesująca. Jeśli jesteś już klientem tego operatora, po zalogowaniu się do portalu masz możliwość wyboru jednego z pakietów. Niektóre z pakietów vod telewizja hd są całkowicie bezpłatne. W pakiecie Hello masz bezpłatny dostęp do 20 kanałów (między innymi 4Fun.tv, BBC World, Fashion TV) oraz do materiałów Orange Sport. Chcąc zwiększyć ilość kanałów albo uzyskać dostęp do programów dla dzieci, wybierz jeden z płatnych pakietów, które naprawdę niewiele kosztują. Biblioteka filmów VoD także ma ciekawe propozycje w każdej kategorii, a ceny zaczynają się już od 3 złotych za wypożyczenie. Sprawdź zresztą sam na stronie Orange: http://www.orange.pl/telewizja-tu-i-tam/film/8468634/filmy

By Marta

Dodaj komentarz