wynajem aut

wynajem aut

Wybierasz się do Gdańska na wakacje z rodziną? A może czeka Cię podróż biznesowa? Aby poruszać się po mieście oraz po jego okolicach wygodnie i bezpiecznie, skorzystaj z usług wypożyczalni samochodowych. Co oferują wypożyczalnie w Gdańsku? Ile kosztuje wynajem samochodu?

Dlaczego warto wynająć auto w Gdańsku?

Gdańsk uznawany jest za jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Zachwycające zabytki oraz jego wielowiekowa historia powodują, że jest on odwiedzany przez tysiące turystów z kraju i zagranicy. Gdańsk to także prężnie rozwijające się centrum biznesowe, gdzie swoje siedziby i filie ma wiele firm.

Zapotrzebowanie na usługi wynajmu samochodów w Gdańsku jest wysokie, stąd też w mieście działa wiele punktów prowadzących tego typu obsługę. Osobom chcącym wybrać wypożyczalnia aut Gdańsk może zaoferować dostęp do pojazdów zarówno w centrum miasta, jak i na lotnisku.

Skorzystanie z usługi wynajmu samochodu w Gdańsku to:

  • Większy komfort podczas podróżowania po mieście i po jego okolicy,

  • Bezpieczeństwo podróżowania,

  • Oszczędność czasu na dojazdach,

  • Przystępne ceny wynajmu,

  • Szeroka gama pojazdów do dyspozycji,

  • Dodatkowe opcje – podstawienie i odbiór auta spod wskazanego adresu.

Wynajem samochodu w Gdańsku – krótkoterminowy i długoterminowy

Wypożyczalnie samochodowe działające w Gdańsku mogą zapewnić swoim klientom usługi w ramach wynajmu krótkoterminowego oraz długoterminowego.

Najczęściej wynajem krótkoterminowy wybierany jest przez osoby prywatne lub przez firmy na czas wyjazdów służbowych. Trwa on najczęściej do 30 dni, jednak zdecydowana większość umów to umowy parudniowe. Wynajem krótkoterminowy jest korzystną opcją wtedy, gdy nie dysponuje się własnym pojazdem, a korzystanie z komunikacji publicznej może być kłopotliwe.

Wynajem długoterminowy to specjalna oferta opracowana z myślą o tych klientach, którzy chcą pozyskać pojazd na dłuższy czas. Zaliczają się do nich głównie przedsiębiorcy, ponieważ wynajem pojazdu może być wtedy szybkim sposobem na poszerzenie floty firmowej o nowe pojazdy – osobowe, dostawcze. Umowy długoterminowe są podpisywane na okres nawet paru lat, a ceny wynajmu w przeliczeniu na jeden dzień są bardziej atrakcyjne od wynajmu krótkoterminowego.

Jak wybrać dobrą wypożyczalnię aut w Gdańsku?

W sektorze jak wypożyczalnia aut Gdańsk zapewnia dostęp do wielu firm. Aby wybrać odpowiednią ofertę, warto skorzystać z internetu i zapoznać się z dostępnymi usługami.

Najlepiej zwrócić uwagę na posiadaną przez wypożyczalnię flotę, na koszty wynajmu, a także na warunki umowy, które także można znaleźć online.

By Marek

Dodaj komentarz