dom pokazowy

dom pokazowyWybudowanie domu jest bardzo złożonym procesem. Gdy marzysz o własnym zakątku, ale nie masz czasu lub możliwość, by wybudować go samodzielnie, skorzystaj z pomocy ekspertów. Sprawdź ofertę Przedsiębiorstwa Budowlanego Iwanow i dowiedz się, jak łatwo stać się właścicielem wymarzonego domu jednorodzinnego!

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – ponad 15 lat doświadczenia

Coraz więcej inwestorów planujących wybudowanie własnego domu jednorodzinnego decyduje się na skorzystanie z usług zewnętrznych firm, razem z którymi wzniesienie nieruchomości staje się jeszcze prostsze.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – budowa domów powiat średzki – https://dom-pokazowy.pl/ i poznański – zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług w ramach projektowania oraz budowy domów jednorodzinnych już od ponad 15 lat. Firma zapewnia swoim klientom pełną obsługę w realizacji procesu budowlanego oraz złożonych formalności dotyczących wybudowania nieruchomości, by spełnienie marzenia o własnym domu było dostępne na wyciągnięcie ręki.

Firma bazuje na dwóch funkcjonalnych projektach domów – o metrażu 75 mkw. oraz 90 mkw. Mogą być one dopasowane indywidualnie do życzeń klientów pod kątem rozkładu, co powoduje, że mogą one zapewnić maksymalny komfort oraz ergonomię.

Domy pokazowe Przedsiębiorstwa Budowlanego Iwanow

Aby zobaczyć, jak wyglądają domy realizowane przez Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow, wystarczy wejść na jej stronę internetową lub zobaczyć jej domy pokazowe, które powstały po to, aby prezentować ofertę firmy.

Domy pokazowe firmy w metrażach 75 oraz 90 mkw. pozwalają na sprawdzenie, jak może wyglądać dom wzniesiony przez firmę na działce inwestora. To najlepszy sposób, by sprawdzić ich konstrukcję, układ, instalacje jeszcze przed zdecydowaniem się na podpisanie umowy.

Pełna pomoc w realizacji inwestycji

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow gwarantuje swoim klientom kompleksową obsługę w ramach wybudowania domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim.

Firma zajmuje się kwestiami formalnymi oraz budową nieruchomości zgodnie z uzgodnieniami z klientem. Wykonuje ona wszystkie niezbędne prace przygotowawcze oraz budowlane, a także instalacyjne, pomagając swoim klientom w staniu się właścicielami wymarzonego domu jednorodzinnego.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow zapewnia także dodatkową pomoc w ramach finansowania kredytu, dzięki czemu marzenie o własnym domu mogą zrealizować łatwiej także te osoby, które nie dysponują pełną sumą.

Sprawdź już teraz pełną ofertę oraz galerię domów na stronie internetowej Przedsiębiorstwa Budowlanego Iwanow!

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

ul. Szczególna 38 62-023 Szczytniki

Tel.: +48 663 822 112 E-mail: biuro@dom-pokazowy.pl

By Marek

Dodaj komentarz