telefon od niezadowolonego klienta

 Kluczowy klient czeka od godziny na towar, a Ty nie masz możliwości skontaktować się z kierowcą ciężarówki, który go wiezie… Na domiar złego klient właśnie zadzwonił, żeby Cię poinformować, że za moment stanie u niego produkcja z powodu niedostarczonego na czas surowca, a wszelkie straty z tego tytułu spadną na Twoją firmę… O nie! – wykrzykujesz i… budzisz się zlany potem po tym koszmarny śnie. Uspakajając się przypominasz sobie, że przecież macie w firmie monitoring pojazdów GPS. Co za ulga…

 Monitoring dla spedytora

Od kiedy w firmie wykorzystujecie nowoczesną platformę do monitorowania pojazdów, praca wielu osób stała się prostsza. Spedytorzy mają możliwość zlokalizowania pojazdów, które prowadzą o każdej porze dnia i nocy. Poza tym narzędzie GPS pozwala im na zaplanowanie trasy tak, by przebiegała ona po najmniej zatłoczonych drogach, a przewożony ładunek dotarł do odbiorcy jak najszybciej. I wcale nie oznacza to, że przez cały czas trzeba siedzieć przed ekranem komputera w firmie. Aplikacja Finder Mobile pozwala monitorować pojazdy z dowolnego urządzenia z łączem internetowym, takiego jak smartfon czy tablet.

 Monitoring dla menadżera floty

Menadżerowie floty dzięki platformie monitoringu pojazdów otrzymują gotowe raporty i analizy pozwalające na znalezienie oszczędności i poprawienie wyników ich funkcjonowania. Dzięki dokładnemu wglądowi w przebieg każdej z tras będą w stanie ustalić wszelkie nadużycia lub marnotrawstwo. Nie można zapominać także o specjalnej analizie stylu jazdy o nazwie Ecodriving. Menadżer kierując się wskaźnikami tej analizy poinstruuje kierowców, jak powinni prowadzić, by zużyć optymalną ilość paliwa i nie eksploatować zbytnio pojazdów.

 

Źródło obrazka: www.smallbusiness.foxbusiness.com

By Marta

Dodaj komentarz