inwestycje w grupie kapitałowejhttp://bestwalletguide.com/

Czy portfel inwestycyjny jest na każdą kieszeń? Takie pytanie mogą zadawać sobie osoby zainteresowane ofertą niektórych grup kapitałowych dotyczącą lokowania swoich oszczędności w funduszach inwestycyjnych. Wczytując się uważniej w warunki przystąpienia do programu, można znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Portfel i jego zawartość

portfel inwestycyjne Aegon
http://szkolainwestowania.pl/

Aby skorzystać z portfela inwestycyjnego, najpierw trzeba posiadać własne środki. Najlepiej jeśli będą to oszczędności w gotówce. Tego typu programy zakładają konkretne sumy na jednorazowe wpłaty minimum, z możliwością późniejszej dopłaty. Ten sposób lokowania pieniędzy jest znacznie korzystniejszy niż wszelkiego rodzaju lokaty bankowe, ponieważ nie płaci się podatku od zysków kapitałowych podczas przenoszenia kwot między ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi.

Żyłka do inwestowania

inwestowanie w ubezpieczeniowe fundusze
http://polki.pl/

Aby zacząć zarabiać na portfelu inwestycyjnym, trzeba odkryć w sobie żyłkę do inwestowania. Już sama świadomość, że niezainwestowane pieniądze nie tylko nie pracują na siebie ale wręcz tracą na wartości powinna każdemu przyszłemu inwestorowi wystarczyć. Portfel inwestycyjny najczęściej składa się z ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych w złotówkach i innych walutach. Inwestor stale kontroluje stan posiadanych środków i dostosowuje go do sytuacji na rynku poprzez transfery i zmiany alokacji składki. Wszystkie ruchy w portfelu inwestycyjnym wykonywane są zdalnie za pomocą internetu i infolinii.

Więcej na temat portfela inwestycyjnego i możliwości lokowania oszczędności w ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych dowiecie się tutaj: http://www.aegon.pl/Strona-glowna/Inwestycje/Oferta-produktowa/Programy-powstae-we-wspopracy-z-bankami/Citibank/Portfel-Inwestycyjny-Premium/

 

By Marta

Dodaj komentarz