kolorowa łazienka
http://i.dobrzemieszkaj.pl/

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie w życiu codziennym najbardziej liczą praktyczne rozwiązania. To dzięki nim, szybko przebrnę przez poranne przygotowania do pracy, a potem dotrę do niej na czas. Dobra organizacja po pracy pomoże mi w bezproblemowym powrocie do domu, a gdy znów się w nim znajdę, bez stresu przygotuję kolację, odpocznę i zregeneruję siły przed kolejnym dniem. Jakby na to nie patrzeć, praktycznie każdy dzień zaczynam i kończę wizytą w łazience, mojej praktycznej łazience.

zasłona prysznicowa
www.praktiker.pl

Praktyczny prysznic czy praktyczna wanna

Jeśli mamy pływ na wyposażenie naszej łazienki możemy wstawić do niej takie urządzenia, które najlepiej będą nam służyć. Sama należę do zwolenników odświeżających pryszniców co rano jednak znam takie osoby, które nie wyobrażają sobie życia bez relaksującego wylegiwania się w wannie wypełnionej wodą i pachnącą pianą co jakiś czas. Dla mnie i dla nich praktyczne rozwiązanie problemu wyposażenia łazienek oznaczać będzie zgoła co innego. Czasem, zwłaszcza w wieloosobowych rodzinach pójść można na kompromis i zainstalować wannę z kolumna prysznicową lub prysznic z brodzikiem tak wysokim jak wanna.

lustro łazienkowe
www.praktiker.pl

Praktyczna umywalka z akcesoriami

Ważnym momentem każdego dnia jest pierwsze spotkanie z lustrem. To w jego odbiciu zobaczymy zapowiedź naszej formy na cały dzień. Dobrze, gdy nasza cera tryskać będzie zdrowiem, a oczy optymizmem i chęcią do życia. Gorzej, gdy niedostatki witalności nadrabiać trzeba będzie zabiegami pielęgnacyjnymi albo makijażem. Warto wtedy polegać na swojej praktycznej umywalce, która zaopatrzona w funkcjonalna baterię pozwoli na regulowanie strumienia wody podczas mycia zębów lub twarzy. Do tego przydadzą się praktyczne akcesoria na wyciągnięcie ręki, takie jak nowoczesne dystrybutory do mydła, a także uchwyty na kubeczki i szczotki do zębów. Więcej praktycznych rozwiązań dotyczących wyposażenia łazienek znajdziecie tutaj: https://www.praktiker.pl/produkty,562/lazienka.html

uchwyt na szczoteczki
www.praktiker.pl

źródło obrazka wyróżnającego: i.dobrzemieszkaj.pl

By Marta

Dodaj komentarz