Philipiak to marka, która powstała stosunkowo niedawno bo w 2001 roku, ale szybko stała się liderem wśród firm produkujących naczynia do gotowania. Włoska firma słynie nie tylko z doskonałej jakości naczyń ale również z promowania zdrowego stylu życia, a także działalności charytatywnej. Philipiak opinie zbiera niezwykle pozytywne i pochlebne na każdym polu swojej działalności, o czym warto się przekonać samemu. Poniżej trzy najważniejsze według nas powody dlaczego warto zainwestować w naczynia Philipiak.

www.philipiakmilano.pl

Po pierwsze jakość i zdrowie

Marka Philipiak stawia przede wszystkim na bardzo wysoką jakość swoich produktów. Najnowsze technologie i rozwiązania w dziedzinie gastronomi gwarantują również możliwość zdrowego gotowania. Możliwość zdrowego odżywiania się, która jest częścią zdrowego stylu życia użytkowników naczyń Philipiak, jest priorytetem dla firmy. Naczynia do gotowania jak i zastawa stołowa jest antyalergiczna oraz antybakteryjna, a do tego naczynia posiadają możliwość kumulowania ciepła. To wszystko sprawia, że potrawy nie tracą swojej jakości i długo pozostają świeże. Opinie Philipiak na ten temat potwierdzają tylko opis producenta.

Po drugie z miłości do gotowania

www.philipiakmilano.pl

Garnki, patelnie, szybkowary, porcelanowa zastawa stołowa, sztućce etc. marki Philipiak powstały z miłości i pasji do gotowania i to zdrowego oraz wyjątkowo smacznego. Wybór naczyń do gotowania Philipiak to, wybór wielu znakomitych szefów kuchni oraz gwiazd ekranu, które stawiają na wysoką jakość produktów oraz zdrowie. Odwiedzając facebookowy profil znajdziemy tam wiele smacznych przepisów, a także porad dotyczących zdrowego i pomysłowego gotowania, którymi chętnie dzielą się użytkownicy w tym renomowani kucharze.

Po trzecie czynić dobro

www.philipiakmilano.pl

Marka Philipiak to jedna z nielicznych firm na europejskim oraz polskim rynku, która prowadzi działalność charytatywną. Z inicjatywy firmy wskrzeszono historyczne i słynne „Obiady czwartkowe”, a pozyskane z tych spotkań środki finansowe są przekazywane na rzecz Dziecięcej Kliniki Onkologii „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”. W ramach zwiększania świadomości społecznej dotyczącej zdrowego stylu życia oraz gotowania organizowane są liczne spotkania i pikniki rodzinne. Na takich festynach można wykonać bezpłatnie specjalistyczne badania lekarskie i porozmawiać ze specjalistami.

Więcej informacji o produktach i działalności Phlipiak znajdziemy na stronie: http://www.najwyzszajakosczycia.pl/o-marce-philipiak.

Źródło obrazka wyróżniającego: www.philipiakmilano.pl

By Marek

Dodaj komentarz