W obecnych czasach wiele osób pracuje za granicą, a także dokonuje płatności lub dostaje przelewy w innych walutach. Obca waluta jest nam często potrzebna do zrobienia zakupów internetowych, lub na zagraniczne wyjazdy i wakacje. W każdym z wyżej wymienionych przypadków chcemy kupić lub sprzedać walutę jak najbardziej korzystnie. Z tego też powodu szukamy kantorów które oferują najlepsze ceny. Jednak nie zawsze mamy czas i możliwości na bieganie po mieście. Jeżeli zależy nam na szybkiej i bezpiecznej wymianie pieniędzy należy skorzystać z kantorów internetowych.

Komu zaufać?

euro-447209__340

Jeśli chodzi o pieniądze to każdy z nas wobec nich jest niezwykle ostrożny i nie inaczej jest w przypadku wymiany walutowej. Niezależnie od sumy jaką wymieniamy chcemy mieć pewność, że nasze pieniądze oraz dane osobowe są bezpieczne, dlatego warto zaufać sprawdzonym instytucjom takim jak Alior Bank. Kantor internetowy, a raczej kantor walutowy Alior Bank zapewnia nam szybką i bezpieczną obsługę pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Nasze środki zgromadzone na koncie są chronione również przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG).

Kantor internetowy – zalety

euro-870757__340

Kantor internetowy Alior Banku zapewnia nam możliwość wymiany walut przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, bez konieczności wychodzenia z domu. W końcu rynki walutowe nie śpią nigdy. Mamy  także dostęp do 13 walut obcych w bardzo atrakcyjnych cenach. Kantor internetowy oferuje zarówno sprzedaż jak i kupno tych walut. Dla wybranych par walut dostępne są także wymiany krzyżowe np. USD z EUR. Alior Bank oferuje również mobilną wersję serwisu wymiany walut, co daje możliwość operacji gotówkowych na telefonie lub tablecie, w każdym miejscu na świecie w którym mamy dostęp do Internetu. Kantor walutowy Alior Banku daje także możliwość wypłaty gotówki w dowolnym oddziale Alior Banku. W palcówkach możemy odebrać następujące waluty: PLN, EUR, GBP i USD. Kwoty wyższe niż 25 000 zł lub 3000 EUR lub 2000 USD/GBP wymagają wcześniejszej notyfikacji odbioru w Kantorze Walutowym, natomiast niższe sumy zostaną wypłacone od ręki. Kantor internetowy Alior Banku jest dostępny zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych, aby z niego korzystać należy się zarejestrować na stronie: https://kantor.aliorbank.pl/ a następnie korzystać. W przypadku wątpliwości, pytań lub problemów z obsługą można korzystać z infolinii lub formularzu kontaktowego.

Źródło obrazka wyróżniającego: www.kantor.aliorbank.pl

By Marek

Dodaj komentarz