meble

mebleFirma Haste już od przeszło trzydziestu lat cieszy się zaufaniem klientów. Nic dziwnego, skoro od roku 1979 dostarcza w ich ręce meble ogrodowe, które już na pierwszy rzut oka zachwycają wyglądem i jakością wykonania. Każda, coroczna kolekcja mebli ogrodowych to hołd dla najnowszych trendów, jednak z zachowaniem klasycznej elegancji. Śmiało można powiedzieć, że meble Haste są ponadczasowe.

Jakie meble można znaleźć w ofercie marki?

Wystarczy udać się na stronę hastegardens.pl, by przekonać się, jak wiele ma do zaoferowania firma Haste. W ofercie znajdują się nie tylko meble wykonane z drewna, ale także te z metalu. Są one często wybierane przez właścicieli restauracji czy hoteli – a to ze względu na ich niską wagę, umożliwiającą szybkie przenoszenie ich z miejsca na miejsce.

Jeśli chodzi o meble ogrodowe wypoczynkowe, zawsze dobrym wyborem będą narożniki ogrodowe. Z powodzeniem zmieści się na nich nawet większa grupa osób. Mogą posłużyć do umeblowania nie tylko tarasu czy altany, ale również niewielkiego balkonu. Narożniki ogrodowe posiadają obicie odporne na warunki atmosferyczne, toteż bez żadnych problemów posłużą przez wiele sezonów. Ich żywotność można przedłużyć, przechowując je pod dachem w chłodniejsze miesiące.

Leżanki ogrodowe z kolei to meble, które cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością. Już pierwszy rzut oka na nich linię zachwyca i zachęca do odpoczynku. Regulowane oparcie umożliwia relaks nie tylko w pozycji siedzącej, ale także leżącej. W ofercie marki Haste znaleźć można także poduszki do leżanek, które uczynią odpoczynek jeszcze bardziej komfortowym.

Sofa ogrodowa – https://hastegarden.pl/sofy-ogrodowe.php może być ustawiona zarówno na tarasie czy balkonie, jak i bezpośrednio na trawie. Przy pomocy sof ogrodowych można stworzyć ogrodowy kącik do wypoczynku – wystarczy ustawić je w zacienionym miejscu, bądź też rozłożyć nad nimi obszerny parasol ogrodowy.

Wysoka jakość wykonania

Wszystkie materiały służące do produkcji mebli Haste są wytrzymałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Drewno robinii, które jest wykorzystywane najczęściej, jest bardzo solidne i nie ulega przebarwieniom nawet przy długim czasie użytkowania mebli.

Warto wspomnieć, że drewno wykorzystywane przez firmę Haste pochodzi z dobrze gospodarowanych europejskich lasów, przez co jego pozyskiwanie nie szkodzi środowisku.

Podsumowując, meble ogrodowe firmy Haste to dobry wybór dla każdej osoby, która lubi się otaczać przedmiotami solidnymi i wysokiej jakości. Podkreślić trzeba fakt, że nie tylko jakość jest ich główną zasługą – ale także nowoczesny wygląd, który zachwyca prostotą i elegancją.

HASTE TRADE & DESIGN Sp. z o.o.

Nowowiejska 2, 55-120 Oborniki Śląskie

Tel.: +48 717345371, E-mail: sklep@hastegarden.com

By Marek

Dodaj komentarz