Foliowanie samochodu to sposób na nadanie niepowtarzalnego, oryginalnego wyglądu. Ofoliowanie auta może odświeżyć tylko wizerunek, zabezpieczyć lakier lub całkowicie zmieć charakter wyglądu samochodu. Za pomocą foli do oklejania auta można także ukryć zadrapania, zarysowania, czy też wgniecenia.

Zalety foliowania samochodu

Foliowanie samochodu ma niewątpliwe szereg zalet, których nie zapewni nam nawet lakierowanie proszkowe u najbardziej renomowanego lakiernika w mieście. Jedną z tych najistotniejszych zalet jest oszczędność pieniędzy. Foliowanie całego auta jest tańsze niż jego polakierowanie. Kolejną zaletą jest możliwość wybrania dowolnego koloru, wzoru, etc. Jedyne co nas ogranicza to tylko nasza własna wyobraźnia. W przypadku tradycyjnego lakierowania nie jesteśmy w stanie osiągnąć takich efektów. Ponadto kiedy wygląd auta nam się znudzi to możemy bez żadnych obaw ściągnąć folię. Foliowanie nie niszczy lakieru znajdującego się na samochodzie, a co więcej pełni funkcję ochronną i maskującą. Więcej o zaletach foliowania samochodu i nie tylko, o tym przeczytamy na: http://obcasy.pl/foliowanie-samochodu-zmieni-go-nie-do-poznania/.

Foliowanie samochodu – dla kogo?

Foliowanie samochodu to idealny pomysł dla każdego kto chce zmienić wygląd swojego samochodu. Foliowanie doceniają zarówno panie jak i panowie niezależnie od wieku. Co więcej niektórzy podejmują się samodzielnego oklejenia auta, jednak aby to zrobić naprawdę trzeba być bardzo precyzyjnym i dokładnym, a do tego odpowiednio przygotować samochód. Dzięki foli do oklejania np. 3M można nadać wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru. Auto w ten sposób będzie odzwierciedlać osobowość kierowcy i wyróżniać się w tłumie. Pomysłowo oklejony samochód nie pozostanie nie zauważony, nawet w tłumie pojazdów w centrum miasta. Folią możemy oklejać zarówno stare modele samochodów jak i te nowe. Wiek auta nie gra roli.

By Marek

Dodaj komentarz