Niektórzy mówią, że nie ma zbyt dużych telewizorów, tak samo jak nie ma zbyt szybkich samochodów. I trzeba przyznać, że w tym stwierdzeniu jest bardzo dużo racji. Polacy wręcz pokochali ogromne telewizory, które zajmują centralne miejsce na ścianie w salonie. Telewizor 50 cali wymiary ma idealne do tradycyjnych polskich „dużych pokoi”. Osoby, które mieszkają w ogromnych apartamentach lub domach szukają większych ekranów. Nowoczesne technologie dają możliwość stworzenia prywatnego kina we własnym domu.

home-interior-1748936__180Filmy w jakości 3D

Miłośnicy dobrych filmów z efektami specjalnymi z pewnością marzą o możliwości stworzenia prywatnej sali kinowej we własnym domu. Taką możliwość dają producenci nowoczesnych telewizorów np. LG, który tworzy sprzęt bardzo wysokiej jakości jak telewizor plazmowy LG 3D 50PW450, więcej o tym produkcie na http://www.lg.com/pl/telewizory/lg-50PW450-3d-tv . Dzięki takim nowoczesnym telewizorom możemy oglądać filmy w jakości 3D, wystarczą tylko specjalne okulary, a nasze wrażenia z oglądania będą jeszcze większe. Ekran o przekątnej 50 cali jest już wystarczający i zaspokoi potrzeby nawet tych bardzo wymagających kinomaniaków. Dobre nagłośnienie podłączone do telewizora oraz oczywiście właściwe oświetlenie pomieszczenia zwiększą doznania podczas oglądania filmów na wysokiej jakości plazmie.

Nowoczesne = ekologiczne i ekonomiczne

Nowoczesne telewizory, nawet te plazmowe i szerokokątne są energooszczędne, a co za tym idzie przyjazne również dla środowiska naturalnego. Zarówno ich produkcja jak i użytkowanie jest w pełni bezpieczne dla wszystkich. Dlatego dzięki inwestycji w nowoczesne technologie możemy cieszyć się bardzo wysoką jakością oglądanych programów i filmów oraz troszczyć się o środowisko naturalne i domowy budżet.

tv-627876_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło obrazka wyróżniającego: http://www.lg.com/pl 

By Marek

Dodaj komentarz