edom portal z ogłoszeniami kwater

 Sposobów na zareklamowanie usług turystycznych jest mnóstwo. Teoria goni teorię, a tymczasem zdarza się, że to przypadek decyduje o powodzeniu takiej lub innej kampanii promującej na przykład noclegi w Polsce. W biznesie jednak nie warto wszystkiego stawiać na zrządzenie losu i przynajmniej na początku trzeba sprawdzić, czy nie zadziałają sprawdzone metody marketingowe. Jedną z nich jest wybranie odpowiedniego sąsiedztwa do zamieszczania swoich reklam.

Dobre otoczenie dla usług turystycznych

Usługi turystyczne, to głównie organizacja wyjazdów wakacyjnych, oferowanie kwater i noclegów, a także, wynajem przewodników czy instruktorów. Szukając odpowiedniego otoczenia dla tego typu reklam, musimy myśleć o grupie docelowej, do której kierujemy nasze usługi. Dobrze będzie zatem umieścić ogłoszenia w prasie czytanej przez typ czytelników, o który nam chodzi, albo w innych mediach, których są odbiorcami. W otoczeniu fachowych artykułów i specjalistycznych raportów ogłoszenia reklamujące ekskluzywne noclegi w Polsce będą się skutecznie wyróżniać i mają szansę być zapamiętane.

Noclegi w dobrym sąsiedztwie

Oferowanie domków letniskowych i apartamentów wakacyjnych na wynajem to specyficzna branża usług, w której sąsiedztwo liczy się w dwójnasób. Po pierwsze w sensie dosłownym. Reklamując noclegi w Polsce warto wspomnieć o ich naturalnym otoczeniu, o walorach środowiska w których się znajdują oraz o ciekawostkach historycznych w regionie. Po drugie dobrze umieścić swoje ogłoszenie w sąsiedztwie konkurencji, na przykład na portalu poświęconym domom i apartamentom wakacyjnym takim jak edom.pl. Trzeba tylko pomyśleć jak na tle sąsiedztwa wypaść najlepiej, czy wyróżnić się ceną, czy raczej postawić na atrakcyjne zdjęcia posesji.

 Źródło obrazka: edom.pl

By Marta

Dodaj komentarz