school franchisehttp://learningbrazport.blogspot.com/

Absolwenci filologii obcych nierzadko mogą napotkać na trudności w znalezieniu zatrudnienia w obecnych realiach rynku pracy. Owszem, międzynarodowe koncerny, a także rodzime firmy mające zagraniczne kontakty poszukują osób, które znają języki obce, jednak oczekują od nich wielu dodatkowych kwalifikacji, takich jak umiejętności handlowe, znajomość prawa lub wykształcenie techniczne. Samo biegłe posługiwanie się językiem angielskim, niemieckim czy innym nie wystarczy do objęcia stanowiska w dziale sprzedaży, administracji albo przy organizacji produkcji; jest natomiast idealne do wykorzystania swojej szansy na school franchise.

Pomysł na szkołę językową

school franchise
http://speak-up.pl/

Z pewnością wiele osób biegle władających jakimś językiem obcym miało w swojej karierze epizod udzielania lekcji lub korepetycji z tego języka. Być może niektórym chodziło nawet po głowie otworzenie własnej szkoły językowej. Jednak kiedy przyszło do realizacji takiego planu, na drodze stawało zbyt wiele przeszkód, począwszy od metody nauczania, przez znalezienie lokalu, wreszcie po skuteczny marketing, który zapewniłby szkole uczniów. Decydując się na school franchise mamy podane jak na tacy praktycznie wszystkie te elementy. Wystarczy własne zaangażowanie i praca, by osiągnąć sukces.

Franczyza a sukces szkoły

school franchise
http://www.italianschoolpistoia.it/

Franczyza jest dobrym pomysłem na własną szkołę językową. Warto zdecydować się na school franchise oferującą skuteczną metodę nauczania, co niewątpliwe będzie magnesem dla przyszłych klientów. Na przykład w Speak Up (sprawdź tutaj: http://speak-up.com/ ) studenci otrzymują gwarancję, że nauczą się języka angielskiego potrzebnego do wybranych prze siebie celów takich jak podróże, praca, kontakty biznesowe. Ponadto dołączając do tego franczyzodawcy, nowi franczyzobiorcy otrzymują kompleksowe szklenie z metod i standardów nauczania oraz oceniania, a później w trakcie trwania umowy mogą liczyć na wsparcie ekspertów i metodyków. Wydaje się, że school franchise a takim partnerem to gwarantowany sukces.

źróło obrazka wyróżniającego: learningbrazport.blogspot.com

By Marta

Dodaj komentarz