Już niebawem, już za chwile święta na które od dziecka czekamy cały rok – Święta Bożego Narodzenia. Większość z nas wpadła już w wir świątecznych przygotowań. Zakupy, prezenty, ozdoby i dekoracje i oczywiście przedświąteczne porządki. W końcu nawet najpiękniejsza choinka nie będzie się dobrze prezentować w brudnym mieszkaniu. Wiele tych czynności możemy sobie ułatwić dzięki technologii. I tak kwestię prania oraz suszenia za „jednym zamachem” rozwiąże za nas pralko suszarka, urządzenie które ułatwia nam nie tylko porządki ale i oszczędza czas.

Pralko suszarka i jej zalety

www.lg.com

Pralko suszarka sprawdzi się świetnie nie tylko w przedświątecznych porządkach ale również przez całą zimę. Dzięki niej nasze pranie szybko będzie suche. Pralko suszarka jest idealna dla osób mieszkających w małych domkach, czy mieszkaniach, gdzie nie ma miejsca na ustawienie dwóch oddzielnych urządzeń, a nawet możliwości tradycyjnego suszenia prania. Ten problem doskwiera szczególnie w zimnych okresach roku, a także przy suszeniu „dużego” prania np. pościeli, zasłon, narzut etc. Takie urządzenie 2w1 uwalnia nas również z konieczności przekładania prania z pralki do suszarki. W pralko-suszarkach ustawiamy tylko odpowiedni program, włączamy i możemy zająć się innymi obowiązkami, a po zakończeniu pracy wyciągamy zupełnie suche parnie.

Jaką pralko suszarkę wybrać?

www.lg.com

Pralko-suszarki tak samo jak pralki, czy suszarki bębnowe mają określoną w kilogramach pojemność. Wybierając takie urządzenie np. na świąteczny, a raczej przedświąteczny prezent dla swojego domu, musimy sugerować się właśnie pojemnością, która będzie dostosowana do naszych potrzeb. Warto zwrócić uwagę na inne funkcje, których w nowoczesnych urządzeniach mamy bardzo dużo np. funkcje parowe, do tego nowoczesne urządzenia są niezwykle ciche, zapewniają doskonałą czystość i pielęgnację pranych tkanin. Szeroki wybór urządzeń umożliwiających pranie i suszenie oferuje nam LG, z którego ofertą koniecznie trzeba się zapoznać jeśli planujemy zakup pralko-suszarki np. na stronie: https://www.lg.com/pl/pralko-suszarki.

By Marek

Dodaj komentarz