Innogy Polska S.A. znana jeszcze nie tak dawno pod nazwą RWA Polska S.A. jest jednym z wiodących koncernów energetycznych w Europie. Grupa Innogy działa w obszarach energii odnawialnej, elektroenergetycznej oraz gazowej infrastruktury sieciowej, a także ich sprzedaży. Korporacja w swoich działaniach skupia się na oferowaniu obecnym i przyszłym klientom innowacyjnych oraz zrównoważonych produktów i usług, dzięki którym w bardziej efektywny sposób będą mogli korzystać z różnych form energii.

solar-panels-1794467__340

Skąd  ta zmiana?

Nowa nazwa korporacji łączy się ze zmianą struktury firmy. RWE połączyła w ramach jednej spółki działalność w obszarach odnawialnych źródeł energii, dystrybucji oraz sprzedaży detalicznej w Niemczech i za granicą. Nowa nazwa jest połączeniem słów: innowacyjność oraz nowe technologie. Zmieniona nazwa i logo mają nawiązywać do przyszłości rynku energetycznego, który ma być cyfrowy, zdecentralizowany oraz zrównoważony. Dotychczasowi klienci nie mają powodów do niepokoju gdyż zawarte umowy są ważne i nie ma konieczności ich aneksowania. Tryb, forma oraz częstotliwość korespondencji również pozostała taka sama podobnie jak jakość usług.

Praca i opinie o RWE

light-bulb-1246043__340

Z racji tego, że rynek energii odnawialnej i energii elektrycznej bardzo prężnie się rozwija, firma stale poszukuje osób chętnych do pracy. Opinie  o RWE i pracy w tej korporacji są bardzo przychylne i zachęcające do złożenia aplikacji oraz spróbowania swoich sił w tej branży. Opinii o pracy należy szukać oczywiście w sieci np. na: http://www.goldenline.pl/firma/rwe/opinie/ . Pracodawcy starają się nie tylko, o zapewnienie dobrej energii elektrycznej oraz usług swoim klientom, ale również dbają o przepływ dobrej energii w pracy. Taka pozytywna energia ma się rozprzestrzeniać dalej i płynąć nie tylko liniami wysokiego napięcia. Jak zapewniają pracodawcy w swojej firmie starają się tworzyć nowoczesną kulturę biznesu, która opiera się przede wszystkim na wzajemnym szacunku i zaufaniu. W tej branży sprawdzą się z pewnością osoby, które marzą o międzynarodowej karierze, a znajomość języków obcych nie jest dla nich przeszkodą.

By Marek

Dodaj komentarz