Alior Bank to jeden z najbardziej nowoczesnych banków w naszym kraju, który dba nie tylko o swoje interesy ale przede wszystkim o interesy swoich klientów. Pozytywny wizerunek Aliora został nadszarpnięty w 2016 roku przez współpracę z częścią giełdowej spółki W Inwestments, która należała do osoby Piotra Wiśniewskiego.

W Inwestemnts i Piotr Wiśniewski, a  pieniądze inwestorów

Sprawa W Inwestments i Piotra Wiśniewskiego wzburzyła opinię publiczną na początku 2016 roku gdy, Piotr Wiśniewski w tajemnicy przed inwestorami sprzedał spółkę. A stało się tak, po tym jak Alior i BOŚ wstrzymały sprzedaż certyfikatów. Nieprawidłowości w zarządzaniu funduszami jako pierwszy wykrył Michał Krupiński, który był szefem rady nadzorczej Alior Banku. Alior Bank zgłosił możliwość popełnienia przestępstwa do prokuratury. Sprawa nadal jest w toku, a strony przerzucają na siebie oskarżenia. Inwestorzy nie do dnia dzisiejszego nie otrzymali wypłaty gwarancji. Pozostaje mieć nadzieję, że kiedyś zainwestowane fundusze powrócą do swoich właścicieli. Niestety ucierpieli klienci i zaufanie do Alior Banku.  Jednak Alior robi wszystko aby odzyskać zaufanie i pozyskać nowych klientów.

Inwestycje w nowoczesność

Mimo porażki jaką była współpraca z W Iwestments, Alior Bank cały czas zaskakuje, stara się aby korzystanie z jego usług było wygodne dla każdego. Profesjonalnie obsługiwani są klienci którzy cenią sobie tradycję, a także Ci którzy stawiają na nowoczesność i mobilność. Aby dotrzeć do jak największej liczby klientów, Alior wykorzystuje roboty i chce ich działanie wdrożyć na jeszcze większą skalę o czym więcej możemy się dowiedzieć na:  https://www.skarbiec.biz/wiadomosci/technologia/rozszerzenie-wykorzystania-robotow.html.

 

By Marta

Dodaj komentarz