wystroj wnetrz

wystroj wnetrzPrace wykończeniowe w łazience mogą być związane ze sporymi kosztami. Czy można na nich zaoszczędzić? Jak najbardziej! Sprawdź, w jaki sposób można zredukować koszty związane z wykończeniem łazienki w domu lub w mieszkaniu.

Tanie płytki ceramiczne – co wybrać?

Ceny płytek ceramicznych rozpoczynają się od około 25 złotych za metr kwadratowy, natomiast te najdroższe mogą kosztować nawet ponad 200 złotych za tę samą powierzchnię.

Aby zaoszczędzić na płytkach ceramicznych, warto zatem zapoznać się z różnymi ofertami w wielu sklepach, aby wybrać taki materiał, który będzie wyróżniał się najbardziej atrakcyjnymi cenami w połączeniu z dobrą jakością.

W niskiej cenie można zakupić płytki w wielu ciekawych wzorach, między innymi płytki imitujące beton, drewno, marmur czy płytki w jednolitych kolorach z ciekawymi fakturami. Wobec tego wybór tanich płytek wcale nie musi oznaczać, że łazienka będzie nudna lub niemodna.

Wyposażenie łazienkowe – tania umywalka, prysznic, wanna, WC

Zaoszczędzić można również na zakupieniu wyposażenia łazienkowego, czyli umywalki, prysznica albo wanny oraz WC.

Ceny tych produktów również mogą się różnić, dlatego te najtańsze można zakupić kilkukrotnie taniej niż w przypadku drogich produktów. Oczywiście, tańsze nie zawsze wyglądają aż tak efektownie, ale również w niskich cenach można znaleźć wiele ciekawych artykułów łazienkowych pasujących do nowoczesnych i tradycyjnych aranżacji.

Warto zapoznać się z różnymi ofertami w sklepach internetowych lub stacjonarnych przed zdecydowaniem się na zakup. Najlepiej zapisać lub sfotografować ceny, aby potem porównać dostępne produkty i wybrać ten sklep, gdzie można zakupić je w najniższych cenach.

Najlepsze salony łazienek Kraków – adresy sklepów można sprawdzić w internecie już teraz.

Promocje i wyprzedaże – obniżki cen w salonach łazienek

Dobrym sposobem na zredukowanie kosztów będzie też korzystanie z promocji i wyprzedaży, dzięki którym można zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wiele sklepów oferujących wyposażenie łazienkowe może zaoferować swoim klientom szeroką gamę produktów w niskich cenach, które przeceniane są nawet o ponad połowę w stosunku do swojej wyjściowej ceny. To zatem dobry sposób, aby zakupić markowe płytki ceramiczne, kabinę prysznicową czy armaturę znacznie taniej niż w innych sklepach.

Aby zaoszczędzić na wyprzedażach jak najwięcej, warto przede wszystkim sprawdzać regularnie ceny wybranych produktów. Można robić to także bardzo łatwo w sklepach internetowych. Warto także rozpocząć zakupy wcześniej i rozciągnąć je w czasie – dzięki temu będzie można łatwo trafić na różne przeceny i zakupić praktycznie wszystko, co potrzebne do wykończenia łazienki w promocyjnych cenach.

By Marek

Dodaj komentarz