Eventy firmowe dla pracowników nie muszą być nudne. Aby były ciekawe, emocjonujące i dodatkowo przydatne, warto zdecydować się na warsztaty. Prawdziwym hitem są warsztaty barmańskie!

Dlaczego warto wybrać warsztaty barmańskie dla firm?

Warsztaty to interesujące, wciągające zajęcia, które mogą sprawdzić się także jako pomysł na imprezę integracyjną dla pracowników. Dzisiaj wybierane są one coraz częściej, a wśród nich bardzo dużym powodzeniem cieszą się warsztaty barmańskie – https://mobilni-barmani.pl/warsztaty-barmanskie/ które skoncentrowane są na przygotowywaniu drinków.

W trakcie warsztatów można poznać tajniki pracy barmana. Nauczyć się, jak samodzielnie przyrządzać popularne drinki oraz jak dobierać właściwe alkohole do siebie i efektownie dekorować kieliszki.

Zajęcia tego typu doskonale łącza w sobie dobrą rozrywkę, pomagają w integracji grupy i jednocześnie przekazują praktyczne umiejętności i rozległą wiedzę dotyczącą przygotowywania rozmaitych drinków. Dzięki temu każdy ich uczestnik może samodzielnie szykować wyśmienite trunki na różne okazje, by zabłysnąć przed rodziną i znajomymi swoimi wyjątkowymi zdolnościami barmańskimi.

Warsztaty barmańskie: stacjonarne i online

Obecnie warsztaty barmańskie dla firm organizowane są w dwóch wariantach – jako zajęcia odbywające się stacjonarnie oraz online.

Stacjonarne warsztaty barmańskie pozwalają na bezpośredni kontakt z barmanem prowadzącym zajęcia. Są doskonałą okazją, by na żywo zobaczyć proces przygotowania drinków i samemu skorzystać z porad eksperta, który pokaże, jak zadbać o to, by drink był perfekcyjny.

Internetowe warsztaty barmańskie to nowość, która pojawiła się w ostatnim czasie. Uczestnicy otrzymują wtedy specjalny box barmański wypełniony produktami używanymi do przyrządzania drinków. Następnie mogą przez internet oglądać, jak przygotować w domu wyśmienite drinki. To również udany pomysł na event firmowy w dobie pandemii koronawirusa, gdy wspólne wydarzenia nie są wskazane.

Gdzie zamówić warsztaty barmańskie dla firmy?

Obecnie warsztaty barmańskie organizowane są przez wiele firm, z których ofertami można zapoznać się już teraz online. Przy wyborze odpowiedniego organizatora warto zwrócić uwagę na jego ofertę – program warsztatu, czas ich trwania. Warto też uwzględnić opinie, jakie ma on wśród swoich klientów.

Zatem warsztaty barmańskie mogą być świetnym pomysłem na imprezę integracyjną dla pracowników. Zajęcia poświęcone samodzielnemu przyrządzaniu różnorodnych trunków na pewno będą bardzo użyteczne i przy tym zapewnią mnóstwo dobrej zabawy dla uczestników.

By Marek

Dodaj komentarz