lenovo tablethttp://www.t-mobile-trendy.pl/rankingi,tablet.html

Kryteriów, którymi można się kierować podczas wybory tabletu jest mnóstwo. Dla niektórych najistotniejszy będzie wygląd, inni zwrócą uwagę na funkcjonalność, jeszcze innym spodoba się wydajna bateria albo łatwość w obsłudze i dostępność różnych aplikacji. Tym, którzy wciąż nie mogą się zdecydować nie pozostaje nic innego jak poczytanie opinii na forach i porównanie tabletów ze względu na parametry i cenę.

 Zdaniem specjalistów – zdecydowanie Yoga

Osób recenzujących sprzęt elektroniczny w sieci nie brakuje. Ciekawe porównanie tabletów znaleźć można na przykład na stronie http://www.t-mobile-trendy.pl/rankingi,tablet.html. Tutaj wzięte zostało pod uwagę zarówno zdanie redaktorów portalu jak i jego użytkowników. Ci pierwsi wytypowali na zwycięzcę Lenovo Yoga Tablet 2, który plusuje przede wszystkim bardzo dobrym ekranem i wysoką wydajnością. Uwadze specjalistów nie umknęła także wygodna podstawka pozwalająca na ustawienie tabletu na stole ale też na zawieszenie go na ścianie. Nie do przecenia jest wydajność nietypowej, bo cylindrycznej baterii, która pozwala długi czas korzystać z tabletu poza domem bez konieczności doładowywania.

 Zdaniem użytkowników – raczej One Touch

Wydawałoby się, że tablet Lenovo jest po prostu ideałem. Może i rzeczywiście tak jest, gdy abstrahuje się od jego ceny. Jednak gdy sprawa kosztów jest jednym z priorytetów, na czoło wysuwają się tablety Alcatela. Użytkownicy zauważyli, że jakość, jaką mogą uzyskać w modelu One Touch Pop 8 warta jest jego ceny. Najwyżej ocenili jego funkcjonalność, czyli łatwy w obsłudze interfejs i wbudowany odtwarzacz multimedialny. Dużo pozytywnych opinii wzbudził design i wygoda użytkowania. Jeśli pod uwagę weźmie się parametry ekranu, a także wbudowanego systemu Android oraz pamięci wewnętrznej porównanie tabletów wypada na niekorzyść Alcatela. Pamiętać jednak należy, że oba urządzenia dzieli co najmniej kilka półek cenowych.

By Marta

Dodaj komentarz